تقدیر نماینده اصولگرا از عملکرد دستگاه‌های امنیتی: اقدامات تروریستی زیادی خنثی می‌شود تعداد معدودی، حادثه‌ای مانند کرمان می‌شود!

یک نماینده مجلس گفت: حجم زیادی از اقدامات تروریستی با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی خنثی می‌شود و تعداد معدودی از آنها متاسفانه به حادثه‌ای مانند آنچه در کرمان شاهد بودیم، منجر می‌شود. باید در مجلس بودجه مناسبی به‌منظور تقویت دستگاه‌های امنیتی کشور اختصاص یابد.

تقدیر نماینده اصولگرا از عملکرد دستگاه‌های امنیتی: اقدامات تروریستی زیادی خنثی می‌شود تعداد معدودی، حادثه‌ای مانند کرمان می‌شود! کد خبر: 647043 | ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ ۱۸:۲۰:۴۶ اعتمادآنلاین |

محمود عباس‌زاده، عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به برخی فضاسازی‌ها درباره عملکرد دستگاه‌های امنیتی کشور اظهارکرد: عملکرد دستگاه‌های امنیتی کشور در حوزه مبارزه با اقدام‌های تروریستی افتخارآمیز بوده‌است.

به گزارش همشهری آنلاین، عباس‌زاده ادامه داد: ای‌کاش محدودیت‌های امنیتی اجازه می‌داد تا کشفیات و فعالیت‌های دستگاه‌های امنیتی در مقابله با تروریست‌ها به اطلاع افکارعمومی برسد. ما به‌عنوان نمایندگان مردم شاهد عملکرد جسورانه و افتخارآمیز دستگاه‌های امنیتی در برخورد با تروریست‌ها بوده‌ایم و از آنان تقدیر می‌کنیم.

وی عنوان‌کرد: تروریست‌ها همواره درحال طرح‌ریزی و اقدام به‌منظور انجام فعالیت‌های تروریستی هستند و این در شرایطی است که حجم زیادی از چنین اقدام‌هایی با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی خنثی می‌شود و تعداد معدودی از آنها متاسفانه به حادثه‌ای مانند آنچه در کرمان شاهد بودیم، منجر می‌شود.

این عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح‌کرد: باید با درس گرفتن از حادثه تروریستی کرمان، نقاط ضعف امنیتی خود را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

عباس‌زاده اضافه‌کرد: باید در مجلس بودجه مناسبی به‌منظور تقویت دستگاه‌های امنیتی کشور اختصاص یابد و کار بزرگی دراین زمینه انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *