پلیس عروسکی در پرو خبرساز شد + عکس

انتشار تصاویری از یک پلیس که لباس عروسک خرسی به تن کرده و دو نفر از اعضای باند قاچاق مواد مخدر را دستگیر کرده بود در پرو خبرساز شد.

پلیس عروسکی در پرو خبرساز شد + عکس کد خبر: 652519 | ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ ۲۳:۰۰:۰۷ اعتمادآنلاین |

انتشار تصاویری از یک پلیس که لباس عروسک خرسی به تن کرده و دو نفر از اعضای باند قاچاق مواد مخدر را دستگیر کرده بود در پرو خبرساز شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، خبرگزاری فرانسه اعلام کرد، بعد از آنکه یک تیم عملیاتی از پلیس پرو موفق شد شماری از اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر را در لیما پایتخت این کشور دستگیر کند، انتشار تصاویر پلیسی که دو نفر از اعضای باند را دستگیر کرده بود در رسانه‌های این کشور خبرساز شد.

یکی از نیروهای پلیس که با لباس مبدل در نزدیکی محل فعالیت این باند تبهکار مستقر شده بود، لباس عروسکی خرسی با روبان قرمز رنگی روی گوش به تن داشت و از این طریق فعالیت باند حمل و فروش کوکائین و ماری‌جوانا را که در منزلیدر محله سن مارتین در شمال پایتخت فعالیت می‌کردند، زیر نظر گرفته بود.

به گفته افسر فرمانده این عملیات، به محض صدور فرمان حمله برای دستگیری افراد، این مامور نیز به سوی محل حرکت و دو نفر از اعضای باند را بازداشت کرد، بدون اینکه فرصت کند لباس را از تن در آورد.

به گفته این خبرگزاری، انتشار تصاویر این عروسک خرسی در روزهایی که همچنان مردم در مورد والنتاین سخن می‌گویند، به خودی خود جالب توجه است و نظرات جالبی را با خود در شبکه‌های اجتماعی به همراه آورد، به‌خصوص که یکی از همکارانش هم در کنار او و دو بازداشتی‌اش پلاکاردی حاوی یک قلب قرمز در دست داشت که روی آن نوشته بود: شما باعث لبخند من هستید.

پرو 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *