پسر نسکافه‌ای در کمین زنان جوان می‌نشست

پسری که زنان جوان را بیهوش و اموال آنها را سرقت می‌کرد، دستگیر شد.

پسر نسکافه‌ای در کمین زنان جوان می‌نشست کد خبر: 654536 | ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ ۲۳:۳۰:۳۷ اعتمادآنلاین |

پسری جوان که با تعارف نسکافه مسموم به دختران و زنان آنها را مورد سرقت قرار می‌داد، پس از دستگیری به انجام موارد متعددی از سرقت با همین شگرد اعتراف کرد.

به گزارش سایت جنایی، اوایل اسفند امسال دختر جوانی که عابران او را بیهوش و تنها در خیابان پیدا کرده بودند، به یکی از بیمارستان‌های مرکز شهر تهران انتقال یافت. دختر جوان پس از به هوش آمدن به ماموران پلیس گفت: من ساکن شهرستان هستم و در تهران درس می‌خوانم برای همین از محل سکونتم به تهران آمده‌ام و وقتی به تهران رسیدم می‌خواستم به خانه‌ام بروم که گیر یک خلافکار افتادم و او این بلا را سر من آورد.

دختر دانشجو ادامه داد: من برای ترمینال آرژانتین بلیت گرفته بودم و وقتی به آنجا رسیدم تصمیم داشتم سوار خودرویی شوم تا به خانه‌ای که در تهران دارم بروم. در ترمینال آرژانتین یک پسر جوان که راننده پراید بود به بهانه اینکه کرایه را تا جایی که من‌ می‌خواهم بروم ارزان‌تر از بقیه می‌گیرد سوارم کرد. بعد از آن من را به سمت مقصدی که گفته بودم برد، اما در میانه راه نسکافه تعارف کرد و من هم تعارفش را پذیرفتم؛ اما بعد از آن دیگر چیزی به یاد ندارم. انگار بیهوش شده بودم و وقتی به هوش آمدم در بیمارستان و روی تخت بودم.

براساس مستندات مشخص شد از زمانی که دختر جوان بیهوش شد تا زمانی که به هوش آمد حدود سه ساعت طول کشید و او مدتی از این زمان را در گوشه‌ای از خیابان ولی‌عصر افتاده بود.

با بررسی‌های تخصصی معلوم شد راننده خودروی پرایدی که این دختر را به عنوان مسافر سوار کرده، در نسکافه‌ای که به دختر جوان داده بود قرص بیهوشی ریخته و همان باعث شده بود او بیهوش شود. راننده خلافکار لپ تاب، پول نقد و وسایل و لباس‌های دختر را که در چمدانش بود و در مجموع 500 میلیون تومان ارزش داشت، سرقت کرده بود.

سرانجام ماموران پلیس توانستند رد خودروی این مجرم تحت تعقیب را در یکی از محله‌های تهران بزنند. مدت کوتاهی پس از آن خودرو متوقف و پسر 25 ساله را که در تحقیقات بعدی مشخص شد سابقه سرقت دارد بازداشت شد. همچنین در بازرسی از خانه مجردی متهم ده‌ها کیف زنانه، لباس و اموال زنانه و لب تاپ و … کشف شد که همه سرقتی بودند.

پسر دستگیر شده که چاره‌ای جز اعتراف نداشت در بازجویی‌ها گفت: زنان و دختران جوان را به عنوان مسافر سوار می‌کردم، بعد در میانه راه با تعارف نسکافه مسموم آنها را بیهوش و اموالشان را سرقت می‌کردم. برخی از اموال مسروقه را فروخته‌ام و برخی را نگه داشته‌ام تا بعد بفروشم.

در حال حاضر این متهم که در بازداشت ماموران پلیس پایتخت است به دستور حمید کاستی، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهرات برای تحقیقات بیشتر و شناسایی بقیه قربانیان در اختیار ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *