پرسپولیس برای مهاجم ژیل ویسنته پرتغال نامه زد

باشگاه پرسپولیس در سومین گام برای حضوری قدرتمند در پنجره زمستانی خواهان جذب علی علیپور شده است.

پرسپولیس برای مهاجم ژیل ویسنته پرتغال نامه زد کد خبر: 649278 | ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ ۰۳:۱۰:۵۱ اعتمادآنلاین |

پرسپولیس در شرایطی که هنوز موفق به توافق با سرمربی مدنظر خود بعد از جدایی یحیی گل محمدی نشده است، اکنون توانسته دو بازیکن را برای تقویت خود جذب کند.

به گزارش ورزش سه، عبدالکریم حسن مدافع چپ پای قطری اولین بازیکنی بود که با این باشگاه به توافق دست یافت و ساعاتی پیش نیز با حضور در تهران آماده انجام تست پزشکی و مراحل نهایی ثبت قرارداد خود شده است. آنها ساعاتی پیش با عیسی آل کثیر مهاجم سابق خود که در نیم فصل راهی سپاهان شده بودند به توافقات ابتدایی دست یافتند و قرار است این مهاجم جنوبی که آمار موفقی در دربی‌ها ثبت کرده را نیز به خدمت در بیاورند تا اینچنین نقل و انتقالات زمستانی را از این حیث قدرتمند دنبال کنند.

این اما پایان ماجراجویی سرخ‌ها در پنجره زمستانی نیست و مدیران این تیم اکنون در حال پیگیری شرایط جذب علی علیپور برای بازگشت دوباره به این تیم هستند.

علیپور که بعد از حضوری شش ساله در پرسپولیس در ادامه به عنوان لژیونر راهی لیگ پرتغال شد تا پیراهن تیم ماریتیمو را بر تن کند، اکنون در تیم ژیل ویسنته کار را دنبال می‌کند. او بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت خود اکنون با آمادگی کامل مهیای ادامه فصل شده و شب گذشته نیز در ترکیب تیمش به میدان رفت.

باشگاه پرسپولیس با پیگیری وضعیت این بازیکن، اکنون نامه رسمی خود را برای بررسی شرایط این انتقال به باشگاه ژیل ویسنته پرتغال ارسال کرده و در انتظار مشخص شدن وضعیت صدور رضایتنامه او هستند.

پرسپولیس که حضور خود را در نقل و انتقالات زمستانی با تلاش برای جذب محمدرضا آزادی و جواد آقایی پور استارت زده بود، بعد از ناکامی و موانعی که در مسیر این دو انتقال پیش روی خود دید، اکنون با جذب عبدالکریم حسن و همچنین عیسی آل کثیر، به دنبال علی علیپور است تا اینچنین با تیمی تقویت شده مهیای ادامه فصل شود.

این در حالیست که مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی به دلیل مصدومیت و همچنین میلاد سرلک و محمد عمری به دلیل سربازی از این تیم جدا شده اند. سرخ‌ها البته قصد دارند با نبیل باهویی نیز برای فسخ قرارداد به توافق دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *