هشدار کیم جونک اون بعد از پرتاب موفقیت‌آمیز موشک قاره‌پیمای جدید؛ دشمنان باید از کره‌شمالی بترسند

رهبر کره‌شمالی درحالی که دستاورد مربوط به پرتاب آزمایشی موفقیت‌آمیز موشک هوآسونگ-۱۸ را جشن می‌گرفت، بیان کرد: حاکمیت و صلح منطقه‌ای صرفا زمانی تضمین می‌شوند که ظرفیت واقعی کشور برای حمله به دشمن در هر جایی فراهم گردد و موجب ترس دشمنان شود.

هشدار کیم جونک اون بعد از پرتاب موفقیت‌آمیز موشک قاره‌پیمای جدید؛ دشمنان باید از کره‌شمالی بترسند کد خبر: 645277 | ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ ۰۹:۵۵:۴۵ اعتمادآنلاین |

کیم‌ جونگ اون، رهبر کره‌شمالی درحالی که دستاورد مربوط به پرتاب آزمایشی موفقیت‌آمیز موشک هوآسونگ-۱۸ را جشن می‌گرفت، بیان کرد: حاکمیت و صلح منطقه‌ای صرفا زمانی تضمین می‌شوند که ظرفیت واقعی کشور برای حمله به دشمن در هر جایی فراهم گردد و موجب ترس دشمنان شود.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش خبرگزاری مرکزی کره‌شمالی موسوم به کی‌سی‌ان‌ای، کیم جونگ اون خاطرنشان کرد: آزمایش موشکی پیونگ‌یانگ توضیح شفافی درباره اقدام متقابل، توسعه استراتژی هسته‌ای و دکترین جمهوری دموکراتیک خلق کره بود تا نشان دهد که اگر دشمن تحریکاتی را در زمینه هسته‌ای انجام دهد، کره‌شمالی در استفاده از تسلیحات هسته‌ای تردید و درنگ نخواهد کرد.

وی افزود: موفقیت پیونگ‌یانگ در آزمایش موشکی، امپریالیست‌های آمریکا و دست‌نشانده‌های آنان را شدیدا غافلگیر کرد؛ افرادی که نابودگر صلح و ثبات هستند و متعهد شده‌اند تا اقدامات مخربی را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *