مرگ تلخ زوج ایرانی در رودخانه راین آلمان

زن و شوهر ایرانی در کشور آلمان دچار حادثه شدند و جان خود را از دست دادند.

مرگ تلخ زوج ایرانی در رودخانه راین آلمان کد خبر: 663087 | ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ ۲۲:۳۰:۲۴ اعتمادآنلاین |

زن و مردی که مدتی پیش از ایران به آلمان مهاجرت کرده بودند، در آن کشور غرق شدند و جان باختند.

به گزارش سایت جنایی، اقدامات قضایی و هماهنگی‌های بین‌المللی برای بازگرداندن جسد زن جوان در حالی ادامه دارد که جسد مرد غرق‌شده هنوز پیدا نشده و سه کودک این زوج نیز در آلمان هستند.

در روزهای گذشته، زنی به دادسرای جنایی تهران مراجعه کرد و از مرگ دختر و داماد خود در آلمان خبر داد.

پس از مراحل اولیه تشکیل، پرونده برای رسیدگی قضایی به شعبه ۱۱ بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد. خانواده زن جان‌باخته به بازپرس موسی رضازاده گفتند: دختر ما و شوهرش سه بچه خردسال داشتند. آنها مدتی قبل به کشور آلمان مهاجرت کردند. اما اخیراً اتفاق ناگواری برایشان رخ داده است. ما فهمیدیم آنها هفتم خرداد ماه جاری در آلمان برای تفریح به کنار رود راین رفته بودند. دختر ما که خیلی شنا بلد نبود در حال شنا کردن بود که انگار گرفتار حادثه شد. بعد هم دامادمان که شنا بلد بود برای نجات زنش به آب پرید، اما او هم گرفتار حادثه شد. فریاد و گریه‌های بچه‌هایشان باعث شده بود مردم جمع شوند. انگار امدادگران خودشان را به آنجا رسانده و دختر ما را از آب گرفته بودند اما او در بیمارستان فوت شده است. این در حالی است که جست‌وجوها برای یافتن شوهرش هنوز نتیجه نداده و جسد دامادمان هنوز پیدا نشده است.

این خانواده در پایان گفتند: ما می‌خواهیم جسد دخترمان به ایران برگردانده شود و همچنین سه فرزندش نیز به ایران بیایند.

در حال حاضر، بازپرس موسی‌ رضازاده با شنیدن گفته‌های این خانواده داغدار دستور هماهنگی بین‌المللی برای بازگرداندن جسد مادر و همچنین سه فرزند زنده او را صادر کرده و از مقامات قضایی آلمان نیز خواسته شد در خصوص کشف جسد پدر این خانواده گزارشی از تحقیقات با هماهنگی بین‌المللی به ایران ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *