مجازات مرگ برای عامل تجاوز به 9 زن

متهم اگرچه منکر تجاوز به زنان بود، مدارک محکمی علیه‌اش وجود داشت که باعث شد قضات حکم به اعدام بدهند.

مجازات مرگ برای عامل تجاوز به 9 زن کد خبر: 653984 | ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ ۲۱:۳۰:۲۴ اعتمادآنلاین |

مردی که به 9 زن تجاوز کرده ‌است از سوی دادگاه کیفری‌استان تهران به اعدام محکوم شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم که از اتباع کشورهای دیگر است، در پارکی در شرق تهران زنان را طعمه خود می‌کرد و بعد از تعرض می‌گریخت. هرچند متهم در جلسات ابتدایی منکر همه چیز بود اما آزمایش‌های دی‌ان‌ای نشان داد او مرتکب تجاوز شده‌ است.

شکایت‌های تکان‌دهنده چند زن

سال 99 بود که اولین شکایت به ماموران داده شد. دختری جوان که به‌شدت آشفته و وحشت‌زده بود گفت مورد تجاوز قرار گرفته و عامل تجاوز آن‌قدر گلویش را فشار داده که بی‌حال شده‌ است.

پس از این دختر، زن دیگری شکایتی مشابه نزد پلیس مطرح کرد. او گفت: من داشتم از پارک عبور می‌کردم. یک‌دفعه مردی زیر گلویم چاقو گذاشت. او سعی کرد من را با خودش ببرد. مقاومت کردم. گلویم را فشار داد. بیهوش شدم و زمانی به حال خودم برگشتم که داشت به من تعرض می‌کرد. گفتم من شوهر و بچه دارم، دست از سرم بردارد، اما او با خشونت تمام به من تجاوز کرد.

مدتی بعد شکایت دیگری با جزئیاتی مشابه به ماموران رسید و در ادامه در حالی که تعداد شکایت‌ها به 9 مورد رسیده بود ماموران با کمین اطراف پارکی که شکات گفته بودند، موفق شدند عامل تجاوز‌های سریالی را بازداشت کنند.

مرد جوان به تجاوز اعتراف نکرد؛ اما آزمایش‌های پزشکی قانونی نشان می‌داد به زنان تعرض شده و آزمایش دی‌ان‌ای نیز جرم متهم را ثابت می‌کرد. به این ترتیب پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و در شعبه 11 تحت رسیدگی قرار گرفت.

در جلسه محاکمه این متهم 6 نفر از شکات در دادگاه حاضر و خواستار مجازات مرگ برای متهم شدند.

یکی از شکات گفت: من داشتم با تلفن همراهم صحبت می‌کردم. با شوهر و فرزندم به پارک رفته بودیم، همین‌طور که داشتم قدم‌زنان صحبت می‌کردم این مرد از پشت به من حمله کرد. او گلویم را فشار داد و مرا بیهوش کرد و بعد مورد تعرض قرار داد.

سپس شاکی دیگر در جایگاه قرار گرفت و گفت: من در کنارگذر اتوبان امام علی به سمت خانه می‌رفتم که متهم به من حمله و تجاوز کرد.

زن جوان دیگری نیز گفت حین ورزش هدف حمله متهم قرار گرفته است. او گفت: در پارک با دستگاه‌ها ورزش می‌کردم که این مرد به من حمله کرد و بعد از اینکه بیهوشم کرد آزارم داد.

وقتی متهم در جایگاه قرار گرفت، اتهامش را رد کرد. به این ترتیب قضات ادامه جلسه را به بعد موکول کردند تا شکات دیگر هم حاضر شوند. وقتی سه شاکی دیگر در جایگاه حاضر شدند و جزئیات را بیان کردند، متهم یک بار دیگر اتهام را رد کرد.

شکات دروغ می‌گویند

متهم گفت: چشمان من فقط زنم را می‌بیند. زن و بچه دارم و آنها در کشور خودم چشم به راهم هستند. کاری نکرده‌ام و این زن‌ها دروغ می‌گویند.

این در حالی است که علاوه بر نتیجه آزمایش دی‌ان‌ای، دوربین‌ مداربسته تصویر مرد متهم را ضبط کرده بود.

با پایان جلسه دادگاه، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند و متهم را به اعدام محکوم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *