قاچاقچی مواد مخدر قتل مادرزن سابقش را انکار کرد

مرد متهم به قتل که یک بار به قصاص محکوم و حکم نقض شده بود بار دیگر اصرار کرد قتل مادرزن سابقش کار او نیست.

قاچاقچی مواد مخدر قتل مادرزن سابقش را انکار کرد کد خبر: 651755 | ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ ۲۲:۰۱:۴۴ اعتمادآنلاین |

قاچاقچی مواد مخدر که متهم است مادر همسر سابقش را به قتل رسانده برای چندمین‌ بار پای میز محاکمه رفت.

به گزارش اعتمادآنلاین ، متهم که در مرخصی از زندان به قتل متهم شد، ادعا می‌کند در قتل مادرزن سابقش نقشی نداشته و او به دست افراد دیگری کشته شده‌ است.

خانواده زنی میانسال به نام شهلا سال 99 به پلیس گزارش دادند او گم شده ‌است. خانواده شهلا به ماموران گفتند او برای یک قرار ملاقات از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. دو روز بعد جسد سوخته شهلا پیدا و بعد از تایید هویت جسد، تحقیقات برای پیدا کردن عامل قتل آغاز شد.

فرزندان شهلا به پلیس گفتند او برای ملاقات با داماد سابقش به نام آرمان بیرون رفته بود و چون آنها اختلاف مالی داشتند احتمالاً آرمان او را کشته ‌است. بررسی‌های بعدی نشان داد آرمان با یک خواننده مشهور پاپ باجناق بوده و در واقع آرمان مادرزن خواننده پاپ را به قتل رسانده است.

بعد از چند روز تحقیق آرمان شناسایی و بازداشت شد. او گفت با مادرزن سابقش ارتباط داشته اما هیچ نقشی در مرگ او ندارد. با این حال خانواده شهلا مدعی شدند او مرتکب قتل شده ‌است.

با صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه کیفری‌ استان تهران رفت. متهم در این مرحله یک بار دیگر قتل را انکار کرد اما دادگاه او را مجرم تشخیص داد و به قصاص محکوم کرد. رأی صادره مورد اعتراض آرمان قرار گرفت و دیوان عالی کشور بعد از بررسی دقیق پرونده اعتراض را قبول و رأی صادره را نقض کرد و پرونده به شعبه هم‌عرض رفت.

محاکمه دوباره

این بار آرمان در شعبه دیگری در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و گفت: چند سال قبل با دختر یک خانواده محترم ازدواج کردم اما چون سابقه مواد مخدر داشتم و عواقب این موضوع رهایم نمی‌کرد، زنم طلاق گرفت. من عاشق او بودم. مدتی بعد به زندان افتادم اما همچنان با دختر شهلا تماس می‌گرفتم. من به 25 سال حبس محکوم شده ‌بودم. زمان حادثه برای مرخصی بیرون آمدم و با شهلا قرار گذاشتم تا اختلاف حساب‌مان را برطرف کنیم. سر قرار که حاضر شد گفتم چند روزی مهلت بدهد، طلبم را از دوستم بگیرم و پول او را بدهم. شهلا گفت موضوع طلبش نیست و گفت دخترش سرطان دارد و برای همین از من خواست دیگر به او زنگ نزم تا دخترش در آرامش درمان شود. بعد هم از هم جدا شدیم و من برگشتم.

متهم گفت: دو روز بعد متوجه شدم شهلا کشته شده و جسدش را سوزانده‌اند. چون مجرمی زندانی هستم، ترسیدم این بار هم به جرم قتل بازداشت شوم برای همین فرار کردم. من هیچ نقشی در قتل شهلا ندارم. شاید افرادی با انگیزه‌ای دیگر او را کشته‌اند.

در نهایت قضات برای متهم وثیقه 10 میلیاردی صادر و او را با وثیقه آزاد کردند تا رأی دادگاه صادر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *