فرار قاتل بعد از کشتن پسر جوان در نزاع خیابانی

کارآگاهان جنایی تهران در جست‌جوی قاتلی هستند که جوانی را در نزاع خیابانی به قتل رسانده و فراری شده است.

فرار قاتل بعد از کشتن پسر جوان در نزاع خیابانی کد خبر: 628175 | ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ ۰۸:۰۰:۲۲ اعتمادآنلاین |

تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضارب پسر جوانی که جان خود را روی تخت بیمارستان از دست داد، به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.

به گزارش سایت جنایی، کارکنان یکی از بیمارستان‌های شرق تهران بامداد چهارشنبه بیست و ششم مرداد پس از تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از مرگ مشکوک به قتل مرد جوانی روی تخت بخش اورژانس بیمارستان خود خبر دادند.

ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک در بیمارستان حاضر شدند و جوانی را دیدند که براثر ضربات چاقو روی تخت اورژانس و قبل از انجام همه کارهای ممکن برای نجات زندگی او، جان خود را از دست داده بود. در ادامه بازپرس امیرحسین علیمردان، بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، با توجه به غیرعادی بودن مرگی که گزارشش را دریافت کرده بود دستور داد تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی در بیمارستان حضور یابند و خودش هم راهی آنجا شد.

تیم جنایی با جسد مرد جوانی مواجه شده بودند که هدف ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که متوفی با چند نفر از ارازل و اوباش در خیابان گلبرگ درگیر شد و مهاجمان پس از آنکه او را زخمی‌ کردند از صحنه درگیری فراری شدند. به همین دلیل مردمی که دیدند مرد جوان زخمی روی زمین افتاده موضوع را به مرکز فوریت‌های پزشکی گزارش دادند و امدادگران اورژانس جوان زخمی را به بیمارستان منتقل کردند اما او جانش را از دست داد.

بخش دیگری از تحقیقات نشان داد مقتول با پسری حدودا ۲۲ ساله‌ اختلافات شخصی داشت و این دو زمان حادثه با هم قرار داشتند.

پس از پایان بررسی‌های میدانی در بیمارستان و صحنه قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه قاتل را شناسایی و او را دستگیر کنند. همچنین با دستور بازپرس علیمردان،جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *