عروس خاندان سلطنتی انگلیس زنده است یا مرده؛ نام کیت میدلتون حذف شد

کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام، آخرین بار دسامبر ۲۰۲۳ در انظار عمومی ظاهر شد.

عروس خاندان سلطنتی انگلیس زنده است یا مرده؛ نام کیت میدلتون حذف شد کد خبر: 655168 | ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ ۱۶:۳۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

به گزارش مجله تایم، نام کیت میدلتون، همسر ویلیام، شاهزاده ولز، از مراسم رسمی رژه رنگ‌ها حذف شده است. طبق اعلام رسمی، مراسم رژه رنگ‌ها در تاریخ ۱۰ ژوئن، ۲۱ خرداد، برگزار خواهد شد.

مجله تایم نوشت: «هر ساله در هفته اول ماه مارس، سایت رسمی ارتش بریتانیا اسامی رسمی مهمانان در مراسم رژه رنگ‌ها را منتشر می‌کند، امسال برخلاف همیشه نام کیت در لیست مهمانان گنجانده نشده است.»

در سایت رسمی کاخ باکینگهام نیز خبری مبنی بر حضور قطعی کیت میدلتون در رژه رنگ‌ها منتشر نشده است و همین موضوع بر ابهامات افزوده است. در سمت دیگر، سخنگوی ارتش بریتانیا در مصاحبه با بی‌بی‌سی گفت: «ارتش هنوز جواب قطعی از کاخ برای حضور رسمی شاهدخت در این مراسم را دریافت نکرده است. هرساله پس از تایید رسمی از طرف شخص کیت میدلتون نام او در سایت ثبت می‌شود، قطعا او همانند هرسال به عنوان «سرهنگ گارد ایرلندی» در این مراسم حضور خواهد داشت».

هنگ‌های نیروی زمینی بریتانیا و کشورهای اتحادیه کشورهای مشترک‌المنافع، مراسم رژه رنگ‌ها را برگزار می‌کنند. این رسم پیاده‌نظام انگلیس از قرن ۱۷ میلادی به این سو، هر ساله برگزار شده است.

کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام، آخرین بار دسامبر ۲۰۲۳ در انظار عمومی ظاهر شد ولی به‌رغم تمامی فراز و نشیب‌های خبری و حتی دیده‌ شدن این زوج در روز سه‌شنبه ۱۸ مارس در اطراف وینزر، کاخ باکینگهام از روشنگری و توضیح درباره این مسئله اجتناب می‌کند.

شایعاتی که با طولانی شدن دوران نقاهت عمل جراحی کیت میدلتون آغاز شده بود و با انتشار عکس دست‌کاری شده روز مادر قوت گرفت، با زیر سوال رفتن هویت زنی که با شاهزاده ویلیام در بازار دیده شد، زوایای جدیدی پیدا کرده است.

افراد شناخته شده در فضای مجازی، با بهبود کیفیت تصویری که گفته می‌شود مربوط به پیاده‌روی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در بازار است، تفاوت ساختاری چهره او با صورت دوشس ولز را مطرح کرده‌اند. این تصاویر در کنار اولین تصویری که بعد از جراحی از کیت داخل یک خودرو و در کنار مادرش دیده شده بود، بسیاری از کاربران را دچار شک و شبهه کرده است. برخی ادعا می‌کنند که این زن احتمالا بدل کیت میدلتون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *