رای دیوان لاهه علیه اسرائیل، بی‌غیرتی سران کشورهای عربی و اسلامی را اثبات کرد

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: رای دیوان عالی دادگستری لاهه، مهر تاییدی نیز بر بی‌غیرتی سران کشورهای عربی است که نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه را دیدند و هیچ اقدامی برای متوقف ساختن آن نکردند، کمااینکه بی‌همتی سران کشورهای اسلامی نیز به اثبات رسید.

رای دیوان لاهه علیه اسرائیل، بی‌غیرتی سران کشورهای عربی و اسلامی را اثبات کرد کد خبر: 649783 | ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ ۱۷:۴۰:۱۸ اعتمادآنلاین |

روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به شکایت آفریقای جنوبی از اسرائیل در دیوان لاهه به سران کشورهای عربی و اسلامی متذکر شد که این رای «بی‌غیرتی» آنان را به اثبات رساند

به گزارش جمهوری اسلامی، صدور رای اولیه دیوان عالی دادگستری لاهه درباره جنایات رژیم صهیونیستی در غزه که بعد از رسیدگی به شکایت دولت آفریقای جنوبی از این رژیم صورت گرفت، یک نقطه عطف در تاریخ اشغال فلسطین و یک امتیاز مثبت برای عالی‌ترین دادگاه بین‌المللی است.

این روزنامه تاکید کرده است: رای دیوان عالی دادگستری لاهه، مهر تاییدی نیز بر بی‌غیرتی سران کشورهای عربی است که نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه را دیدند و هیچ اقدامی برای متوقف ساختن آن نکردند، کمااینکه بی‌همتی سران کشورهای اسلامی نیز به اثبات رسید. آنها حتی به اندازه دولت غیرمسلمان آفریقای جنوبی برای حمایت از مردم مسلمان فلسطین اراده به خرج ندادند. سران کشورهای عربی و اسلامی باید بدانند اگر امروز در برابر رژیم صهیونیستی نایستند، روزی فرا خواهد رسید که صهیونیست‌ها به سراغ آنها نیز خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *