دلبری مهدی عبدی پس از اولین گل برای تراکتور: تیراختور منیم عشقیم جانیم!

مهدی عبدی در اولین فرصت برای تیم جدیدش یک گل بسیار مهم به ثمر رساند.

دلبری مهدی عبدی پس از اولین گل برای تراکتور: تیراختور منیم عشقیم جانیم! کد خبر: 629718 | ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ ۰۲:۱۰:۵۷ اعتمادآنلاین |

عبدی بالاخره با لباسی غیر از پرسپولیس در زمین مسابقه حاضر شد و توانست در اولین بازی فصل خود گل بزند و خودش و تراکتور را از زیر فشار خارج کند.

به گزارش ورزش سه، مهدی عبدی نخستین بازی فصل خود را با پیراهن تراکتور تجربه کرد و هواداران این تیم را با گل خود به وجد آورد. او که در پرسپولیس نیمکت نشین شده بود حالا می‌تواند اعتماد خمس را برای بازی به صورت فیکس جلب کند.

او با منتشر کردن ویدئوی گلزنی خود به سه زبان ترکی، فارسی و انگلیسی کپشن این ویدئو را نوشت. او در شروع با زبان ترکی نسبت به تیم جدیدش اینطور ابراز احساسات کرد: تیراختور منیم عشقیم جانیم. یاشاسین آذربایجانیم…

او در ادامه راجع به زنوری نوشت: جناب آقای زنوزی عزیز. از اعتماد، انتخاب و حمایت شما بسیار سپاسگزارم. باور دارم رسیدن به اهداف بزرگ تنها در سایه اعتماد شکل میگیرد.

عبدی همچنین به زبان انگلیسی از خمس بابت اعتمادش تشکرد کرد که ترجمه آن این چنین است:جناب خمس عزیز. از اینکه اعتماد شما به من نتیجه خوبی داشته است، احساس خوشحالی می‌کنم. من معتقدم روزهای بهتری برای همه ما به عنوان یک تیم کامل در راه است.

مهدی عبدی تراکتور پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *