اولین خرید زمستانی استقلال مشخص شد + عکس

باشگاه استقلال اولین خرید خود در پنجره زمستانی را معرفی کرد.

اولین خرید زمستانی استقلال مشخص شد + عکس کد خبر: 647120 | ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ ۰۶:۱۵:۰۳ اعتمادآنلاین |

با اعلام باشگاه استقلال، رافائل سیلوا، مدافع برزیلی، با عقد قراردادی 18 ماه به عضویت آبی پوشان درآمد.

به گزارش ورزش سه، سیلوا که در نقل و انتقالات زمستانی لیگ بیست و یکم به استقلال آمد و با این تیم قهرمان شد، فصل گذشته نیز زیر نظر ساپینتو در استقلال به میدان رفت اما در پایان فصل به خاطر مطالبات خود از باشگاه استقلال شکایت کرد.

در نهایت سیلوا با اعلام باشگاه استقلال بار دیگر به این تیم پیوست و البته در توافقی جداگانه مطالبات خود را از این باشگاه دریافت خواهد کرد.

متن خبر منتشرشده در رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره این انتقال، به شرح زیر است؛

علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال، در پی صدور حکم فیفا و محکومیت حدودا ۸۵۰ هزار دلاری این باشگاه در پرونده شکایت رافائل سیلوا، با هماهنگی سرمربی استقلال و با توجه به اعلام نیاز کادر فنی به تقویت خط دفاعی تیم و جذب مدافع، اقدام به مذاکره با "رافائل سیلوا آرودا" کرد و در نهایت با این مدافع برزیلی برای بازگشت به استقلال به توافق رسید.

مطابق این توافق، رافائل سیلوا قراردادی به مدت یک فصل و نیم با باشگاه استقلال امضا کرده است. همچنین باشگاه استقلال با رافائل سیلوا یک تسویه نامه مجزا امضا کرده که به واسطه این تفاهم نامه تسویه، مطالبات سیلوا در چند قسط و طی یک سال آینده به او‌ پرداخت می‌شود.

باشگاه استقلال از رافائل سیلوا بابت حسن نیت و همکاری با باشگاه استقلال، جهت تفاهم نامه تسویه و عقد قرارداد تشکر می‌کند و به این مدافع برزیلی خوشامد می‌گوید.

رافائل سیلوا بازگشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *