کاظم صدیقی می‌خواست ملک بهزیستی را هم ضمیمه حوزه علمیه خود کند

شیخ او را در فرودگاه مشهد دیده و ابراز تمایل کرده که ملکی در جوار باغ که متعلق به بهزیستی بوده هم به مدرسه علمیه تحت تولیت او منضم و ملحق شود.

کاظم صدیقی می‌خواست ملک بهزیستی را هم ضمیمه حوزه علمیه خود کند کد خبر: 655593 | ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ ۲۰:۰۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

چهره‌های مختلف سیاسی و بیشتر با گرایش به دو دولت اصلاحات و اعتدال که در مراسم ترحیم خانم زهرا شجاعی، معاون امور زنان در دولت خاتمی (سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۴) شرکت کرده بودند بیرون مسجد رسول اعظم دیدار تازه و در عین سوگ بانوی درگذشته از تبریک عید و کمی بحث سیاسی هم غافل نبودند.

به گزارش عصر ایران، نکته‌ای که یکی از معاونان پیشین وزیر کار مطرح کرد و به کاظم صدیقی و باغ ازگل مربوط بود اما جالب بود و این که شیخ او را در فرودگاه مشهد دیده و ابراز تمایل کرده که ملکی در جوار باغ که متعلق به بهزیستی بوده هم به مدرسه علمیه تحت تولیت او منضم و ملحق شود.

او نمی‌دانست این اتفاق افتاده یا نه و اظهار امیدواری کرد که روزنامه‌نگاری که روی این موضوع کار می‌کند تحقیق کند ببیند ملک بهزیستی همچنان وجود دارد یا نه.

البته در این فقره تنها در حد ابراز تمایل بوده و در صورت الحاق به حوزه علمیه ازگل باز متفاوت است با ماجرای باغ ۴۲۰۰ متری که از حوزه جدا و به موسسه متعلق به صدیقی و پسران منتقل شده و آقای صدیقی در دفترخانه به عنوان فروشنده انگشت زده و مشخص نیست که وجه آن که ادعا شده پول نقد بوده چگونه از خریدار به فروشنده انتقال یافته است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *