کارآگاهان جنایی در جست‌وجوی قاتلان پسر 11 ساله؛ انگیزه جنایت سرقت بود

دو موتورسوار ناشناس بعد از اینکه پسری 11 ساله را با چاقو زدند، از او سرقت کردند و گریختند.

کارآگاهان جنایی در جست‌وجوی قاتلان پسر 11 ساله؛ انگیزه جنایت سرقت بود کد خبر: 648306 | ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ ۰۰:۰۰:۰۳ اعتمادآنلاین |

کارآگاهان جنایی تهران در تعقیب دو سارقی هستند که پسری 11 ساله را به قتل رسانده و گریخته‌اند.

به گزارش اعتمادآنلاین، کادر درمان یکی از بیمارستان‌های تهران در منطقه یافت آباد ظهر دیروز به مامور پلیس حاضر در بیمارستان اعلام کردند پسری پس از دو روز بستری بودن در این مرکز درمانی جان خود را از دست داده است.

مامور نیروی انتظامی بر بالین پسر فوت شده حاضر شد و با پرس‌وجو از کادر درمان پی برد متوفی ۱۱ ساله بود و به علت جراحات شکم و پهلو جانش را از دست داد.

به این ترتیب مصطفی واحدی، بازپرس کشیک قتل دادسرای امور جنایی تهران در جریان واقعه قرار گرفت و دستور داد تحقیقات جنایی در این زمینه شروع شود.

با شروع تحقیقات اولیه، خانواده مقتول شناسایی شدند. پسرعموی او به کارآگاهان گفت: پسرعمویم کارگر بازار آهن بود و دو شب قبل از محل کارش به خانه می‌رفت که دو زورگیر به او حمله کردند و این بلا را سر او آوردند.

او ادامه داد: آن شب پسرعمویم به من زنگ زد و گفت چاقو خورده است و من به جایی که گفته بود رفتم اما گفتند او را به بیمارستان برده‌اند. وقتی به بیمارستان آمدم و پسرعمویم را دیدم گفت از سر کار به خانه می‌آمده که دو موتورسوار که یکی کلاه کاسکت داشته و آن یکی کلاه معمولی به او حمله کردند و می‌خواستند از او زورگیری کنند اما مقاومت کرد و آنها به او چاقو زدند و ۵۰۰ هزار تومانی را که در جیبش بود، برداشتند.

با بدست آمدن این نتایج بازپرس جنایی دستور انتقال جسد پسر ۱۱ ساله به اداره پزشکی قانونی را صادر کرد تا معاینات دقیق‌تری انجام شود. همچنین بازپرس جنایی دستور تحقیقات از محل محل زورگیری و شناسایی شاهدان احتمالی و بررسی دوربین‌های مدار بسته را صادر کرد تا سرنخ‌های احتمالی که از دو مهاجم خفت‌گیر که اکنون اتهامشان قتل است شناسایی و دستگیر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *