واکنش محسن هاشمی به توقیف «انتخاب»؛ توقیف رسانه‌های منتقد داخلی خدمت به رسانه‌های بیگانه و خیانت به کارآمدی دولت است

محسن هاشمی گفت: سایت انتخاب از رسانه‌های پرمخاطب داخلی بود که متاسفانه با بی‌مهری وزارت ارشاد مواجه شده است، در حالی که این وزارتخانه باید حامی رسانه‌های داخلی باشد.

واکنش محسن هاشمی به توقیف «انتخاب»؛ توقیف رسانه‌های منتقد داخلی خدمت به رسانه‌های بیگانه و خیانت به کارآمدی دولت است کد خبر: 630889 | ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ ۱۸:۰۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

پایگاه خبری انتخاب روز گذشته با رأی هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد، اتفاقی که واکنش‌های فراوانی از سوی چهره‌های سیاسی در پی داشت.

محسن هاشمی در گفت‌وگوی کوتاهی با اعتمادآنلاین و در واکنش به توقیف این پایگاه خبری گفت: سایت انتخاب از رسانه‌های پرمخاطب داخلی بود که متاسفانه با بی‌مهری وزارت ارشاد مواجه شده است، در حالی که این وزارتخانه باید حامی رسانه‌های داخلی باشد.

هاشمی ادامه داد: در حالی که امکانات و پرسنل و بودجه رسانه‌های حامی دولت از جمله رسانه ملی و خبرگزاری‌های عمومی، هزاران برابر رسانه‌های منتقد است خاموش کردن صدای رسانه‌های منتقد داخلی نشان از ضعف محتوایی رسانه‌ای دولت دارد که رهبری هم بر آن تاکید کردند.

وی در پایان افزود: در آستانه اربعین حسینی؛ بستن دهان منتقدین پیام خوبی نیست چرا که امیرمومنان فرمودند: دوست تو کسی است که عیبت را بگوید نه آنکه مطابق با خوشایندت سخن گوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *