واکنش روزنامه دولت به شایعه نامه‌نگاری جمیله علم‌الهدی با شورای نگهبان برای ردصلاحیت علی لاریجانی

روزنامه ایران خواستار برخورد با شایعه‌سازان درباره نامه جمیله علم‌الهدی برای ردصلاحیت علی لاریجانی شده است.

واکنش روزنامه دولت به شایعه نامه‌نگاری جمیله علم‌الهدی با شورای نگهبان برای ردصلاحیت علی لاریجانی کد خبر: 662993 | ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ ۱۸:۳۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

روزنامه ایران خواستار برخورد با شایعه‌سازان درباره نامه جمیله علم‌الهدی برای ردصلاحیت علی لاریجانی شده است.

به گزارش ایران، شایعه‌سازان و تخریبگران، حتی پس از شهادت آیت‌الله رئیسی همچنان به روندها و خبرسازی‌های غیراخلاقی خود ادامه می‌دهند. تازه‌ترین شایعه که رویکرد انتخاباتی دارد، تخریب خانواده رئیس‌جمهور فقید را در دستورکار قرار داده است. روز گذشته در برخی از شبکه‌های اجتماعی خبری تحت عنوان نامه جمیله علم‌الهدی به شورای نگهبان برای ردصلاحیت یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد. این درحالی بود که پیگیری‌ها حاکی از آن است که چنین نامه‌ای از اساس، وجود خارجی ندارد. اما این تنها خانواده شهید آیت‌الله رئیسی نبودند که وجود چنین نامه خیالی را تکذیب کردند. یک منبع آگاه در شورای نگهبان هم ضمن تکذیب این خبر گفت: چنین نامه‌ای به دست ما نرسیده و این خبر خلاف واقع است.

این روزنامه افزوده است: این دست فعالیت‌های تخریبی، آن هم درحالی که تنور رقابت‌های انتخاباتی هر روز داغ‌تر می‌شود، نمی‌تواند از نظر ناظران و داوران قضایی دور بماند. چرا که این اقدامات، می‌تواند زمینه تشویش اذهان عمومی را فراهم کرده و باعث جهت‌دهی خاص برخی رأی‌دهندگان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *