واکنش انریکه به تصمیم امباپه: من نمی‌ترسم!

لوئیس انریکه تایید کرد که تا زمان تصمیم نهایی کیلیان امباپه و باشگاه پاری سن ژرمن، درمورد وضعیت این ستاره فرانسوی هیچ اظهارنظری نمی‌کند.

واکنش انریکه به تصمیم امباپه: من نمی‌ترسم! کد خبر: 651787 | ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ ۱۷:۴۰:۳۴ اعتمادآنلاین |

پاری سن ژرمن شب گذشته متوجه تصمیم نهایی کیلیان امباپه شد: او در تابستان این باشگاه را ترک می‌کند.

به گزارش ورزش سه، تصمیم ستاره فرانسوی موجب شد تا سوالات اکثر خبرنگاران حاضر در نشست خبری امروز لوئیس انریکه پیش از بازی مقابل نانت به امباپه مربوط باشد.

انریکه در نشست خبری ابتدا درمورد بازی فردا گفت: "من انتظار یک بازی کاملا متفاوت را دارم. نانت از نظر دفاعی یک تیم منظم است. بازی خارج از خانه مقابل این تیم که سعی دارد در ضدحملات خطرناک باشد، سخت است."

تصمیم امباپه تغییری در پروژه باشگاه خواهد داشت؟

نه، من اطلاعاتی ندارم که به شما بدهم. سعی می‌کنم این موضوع را تمام کنم. تا زمانی که طرفین درگیر تصمیم نگیرند، اظهار نظر نمی‌کنم. من مربی هستم. وقتی طرفین صحبت کنند، آن زمان صحبت خواهم کرد. ما به کار خود ادامه خواهیم داد. تیم بالاتر از همه است، این پیام ماست. باشگاه بالاتر و مهم‌تر از هر فردی است.

جزئیات تصمیم امباپه؟

من هیچ اطلاعاتی در این زمینه به شما نمی‌دهم. من قبلا تصمیمم را گرفته‌ام. من به این سوال پاسخ دادم.

جو تمرین؟

مانند هر جلسه تمرینی قبل از برگزاری یک بازی است. این یک جلسه تمرین عادی است.

جو تیم چطور است؟

آیا من می‌ترسم؟ نه. شما باید شخصیت داشته باشید تا اینجا (روی نیمکت مربیگری) بنشینید. همیشه شایعاتی در اطراف باشگاه وجود دارد، انتقاد، تمجید، جنجال… کسی که آن را دوست ندارد نمی‌تواند اینجا باشد.

فصل آینده؟

آیا ما روی آینده باشگاه کار می‌کنیم؟ من هر روز با همکارانم و مدیریت ورزشی باشگاه روی حال و آینده کار می‌کنم. در تمام طول فصل ما اینطور کار می‌کنیم.

وضعیت لی کانگ‌این؟

او خیلی خوب است. او صد درصد آماده است و می‌تواند بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *