هنوز برخی می‌ترسند بگویند درون قوه قضائیه فساد وجود دارد

روح‌الله ایزدخواه گفت: خود رهبری هم می‌فرمایند با فساد درون قوه مقابله کنید. به صراحت می‌گویند فساد درون قوه وجود دارد اما هنوز بعضی‌ها می‌ترسند یا خجالت می‌کشند بگویند درون قوه قضائیه فساد وجود دارد.

هنوز برخی می‌ترسند بگویند درون قوه قضائیه فساد وجود دارد کد خبر: 648225 | ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ ۲۰:۵۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

روزنامه فرهیختگگان با روح‌الله یزدخواه، نماینده مجلس درباره جریان مشهور به عدالتخواه گفت‌وگو کرده است.

به گزارش فرهیختگان، بخش‌های مهم این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

  • در عرصه سیاست فعلا فضا اصلا در دست عدالتخواهان نیست و اینها نه در مجلس و نه در دولت نیستند.
  • محافظه‌کاری بر فضای حاکمیت ما متاسفانه همچنان ادامه دارد. بارقه‌های آن هم همین است که ما یک طرح شفافیت آرا را هم نمی‌توانیم جلو ببریم. هنوز در ادارات آن خوی استعماری ارباب-رعیتی حاکم است. مردم می‌خواهند حقوق طبیعی خود را بگیرند. احکام صادره در دادگاه‌ها واقعا چقدر به نفع مردم است؟ چه جریانی می‌تواند جلوی اینها بایستد و حق مردم را استیفا کند؟
  • جریان عدالتخواهی در حوزه قضایی هنوز ورود نکرده. پرونده هفت‌سنگان و یکی‌ دو پرونده مثل این وجود دارند که فرماندار حبس شده اما هنوز در دستگاه قضا نمی‌توانیم ادعا کنیم جریانی به نام عدالتخواهی اصلا ورود کرده باشد تا جایی که خود رهبری هم می‌فرمایند با فساد درون قوه مقابله کنید. به صراحت می‌گویند فساد درون قوه وجود دارد اما هنوز بعضی‌ها می‌ترسند یا خجالت می‌کشند بگویند درون قوه قضائیه فساد وجود دارد.
  • طبری‌ها از کجا درست می‌شوند؟ هنوز در عرصه سیاست و فضای حاکمیت متاسفانه جریان عدالتخواهی نتوانسته ورودی به آن معنا داشته باشد که بگوییم جایی را فتح کرده یا دست گرفته و خروجی بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *