همین حرکت حجاب‌بانان مانعی برای فراموشی کامل بحران حجاب است؛ حجاب باید سرخط اخبار باشد

روزنامه جوان نوشت: در ماجرای اخیر آمران به معروف در مترو که با سانسور، تحریف و شیطنت رسانه‌ها به پدیده «حجاب‌بان‌ها» موسوم شد، صرف‌نظر از برخی کج‌سلیقگی‌های اجرایی، برکات و آثار ملموسی را در همین فعالیت‌ها می‌توان مشاهده کرد. همین مقدار به عنوان مانعی برای فراموشی کامل بحران حجاب و غرق‌نشدن در روزمره‌های بیهوده بس است.

همین حرکت حجاب‌بانان مانعی برای فراموشی کامل بحران حجاب است؛ حجاب باید سرخط اخبار باشد کد خبر: 644520 | ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ ۲۲:۲۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

روزنامه اصولگرای جوان به افزایش بی‌حجابی در کشور اعتراف کرد و خواستار افزایش فعالیت حجاب‌بانان شد.

به گزارش جوان، در ماجرای اخیر آمران به معروف در مترو که با سانسور، تحریف و شیطنت رسانه‌ها به پدیده «حجاب‌بان‌ها» موسوم شد، صرف‌نظر از برخی کج‌سلیقگی‌های اجرایی، برکات و آثار ملموسی را در همین فعالیت‌ها می‌توان مشاهده کرد.این حرکت باعث شد باز مسئله حجاب روی میز رسانه‌ها، مسئولان و مردم قرار گیرد و از نظر من تا وقتی وضعیت این است، باید حجاب سرخط اخبار کشور باشد.متأسفانه باید قبول کرد در غیاب صدای متحد و قاطع حاکمیت در زمینه حجاب، «کشف لباس» و «حیازدایی» در برخی نقاط شهرمان در حال عادی‌شدن است. چه کسی باید پاسخگوی این وضعیت باشد؟ پایان این مسیر کجاست؟ اصلاً در کدام نقطه جریان اپوزیسیون داخلی و خارجی نظام و جریان فرهنگی منفعل در درون حاکمیت و بدنه حزب‌اللهی کشور بر سر وضع نابهنجار جامعه توافق خواهند کرد و به تعادل خواهند رسید؟ اصلاً اگر برسند!

این روزنامه افزود: پس در این شرایط، صبر و تحمل، آشفته‌ترین راهبرد ممکن است، بنابراین این راهبرد آشفته که توصیه مشاوران و تصمیم‌سازان نابخرد، تجویز نخبگان دور از میدان و انتخاب عافیت‌طلبانه برخی از مسئولان است، باید از سوی عده‌ای کنار گذاشته و گزینه بدیلی از طرف آن‌ها ارائه شود. این گزینه جایگزین قرار نیست لزوماً و ضرورتاً بهترین گزینه باشد. فقط کافی است رنگ و بوی انفعال و سکوت نداشته باشد و از جنس «پس‌فرداهای موهوم» نباشد. همین مقدار به عنوان مانعی برای فراموشی کامل بحران حجاب و غرق‌نشدن در روزمره‌های بیهوده بس است؛ و این مهم‌ترین دستاورد آمران به معروف و فعالان مردمی حجاب در حرکت اخیرشان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *