نکیسا به صورت غیر مستقیم پرسپولیس را تهدید کرد

نکیسا مدیرعامل ذوب آهن تاکید کرده که میلاد سرلک از تاریخ یکم شهریورماه سرباز است

کد خبر: 628727 | ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ ۱۸:۱۲:۲۳ اعتمادآنلاین |

پرسپولیس در شرایطی باید در ورزشگاه آزادی در مقابل ذوب آهن قرار بگیرد که میلاد سرلک وضعیت نامشخصی دارد. این بازیکن از روز آینده (یکم شهریورماه 1402) سرباز می‌شود، ولی طبق قانون اگر به تیم ملی دعوت بشود، می‌تواند تا ۳۰ سالگی بازی کند.

به گزارش ورزش سه، در این زمینه پرسپولیسی‌ها مدعی‌اند که میلاد سرلک مشکلی برای همراهی تیمش ندارد، چرا که لیست جدید تیم ملی به طور غیررسمی اعلام شده و بازیکن‌های دعوت شده پاسپورت خود را تحویل داده‌اند و کارهای انگشت‌نگاری در سفارت بلغارستان برای اردو انجام شده و هافبک پرسپولیس نیز این مراحل را طی کرده است. با این وصف او می‌تواند همچنان از معافیت بازیکنان ملی‌پوش بهره ببرد و در هفته سوم برای پرسپولیس مقابل ذوب آهن بازی کند.

این موضوعی است که البته ذوب‌آهنی‌ها اصلا اعتقادی به آن ندارند و معقتدند که میلاد سرلک در حال حاضر بازیکن تیم ملی نیست و مدرک محکمه‌پسندی هم برای حضور او در فهرست امیر قلعه‌نویی برای اردوی اتریش وجود ندارد.

آخرین واکنش مربوط به این موضوع با انتشار یک استوری توسط نکیسا مدیرعامل ذوب آهن مطرح شده و او تاکید کرده که میلاد سرلک از تاریخ یکم شهریورماه سرباز است و نباید در مصاف با ذوب آهن بازی کند. در واقع نکیسا با انتشار این استوری به صورت غیرمستقیم از پرسپولیس خواسته تا به تبعات استفاده از میلاد سرلک در دیدار روز آینده فکر کند و احتمالا در صورتی که شاهد حضور شماره 10 سرخپوشان در مصاف روز آینده باشیم، باشگاه ذوب آهن از این بازیکن و پرسپولیس شکایت خواهد کرد.

نیما نکیسا استوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *