معاون سیاسی دولت حمله به سفارت عربستان را گردن دولت قبل انداخت؛ به وزارت کشور گفتند مراقب باشید اما حمله رخ داد! + ویدئو

معاون سیاسی رئیس‌جمهور تاکید کرد: خاطرم هست زمانی که شیخ نمر را اعدام کردند و جمهوری اسلامی آن را محکوم کرد، به وزارت کشور و دستگاه‌های مربوطه اطلاع داده شد که مراقب باشید؛ اما حمله به سفارت عربستان اتفاق افتاد. آن‌هایی که این کار را کردند، اشتباه بود.

معاون سیاسی دولت حمله به سفارت عربستان را گردن دولت قبل انداخت؛ به وزارت کشور گفتند مراقب باشید اما حمله رخ داد! + ویدئو کد خبر: 663606 | ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ ۱۴:۳۱:۵۹ اعتمادآنلاین |

محمد جمشیدی معاون سیاسی رئیس‌جمهور تاکید کرد: خاطرم هست زمانی که شیخ نمر را اعدام کردند و جمهوری اسلامی آن را محکوم کرد، به وزارت کشور و دستگاه‌های مربوطه اطلاع داده شد که مراقب باشید؛ اما حمله به سفارت عربستان اتفاق افتاد. آن‌هایی که این کار را کردند، اشتباه بود.

معاون شهید رئیسی گفت: شما باید جواب دهید که چرا اجازه دادید این جریان اتفاق بیفتد؟ این اتفاق در زمان وحشی‌گری رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد که جریان‌های اجتماعی مردمی وجود داشت که به کشور‌های اروپایی بخاطر حمایت از رژیم صهیونیستی فشار بیاورند.

جمشیدی ادامه داد: دولت آقای رئیسی این را مدیریت کرد؛ مخالفت با رژیم را بیان و امریکا و اروپا را برای حمایت از رژیم محکوم می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *