مدیر پرسپولیس تکلیف یحیی و بیرانوند را مشخص کرد/ منافع باشگاه مهم‌تر از هر چیزی!

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با تأکید بر اینکه یحیی گل‌محمدی فصل بعد قطعاً روی نیمکت سرخپوشان خواهد نشست، مهمترین دغدغه او را بیان کرد.

مدیر پرسپولیس تکلیف یحیی و بیرانوند را مشخص کرد/ منافع باشگاه مهم‌تر از هر چیزی! کد خبر: 619100 | ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۹ اعتمادآنلاین |

حسین خبیری درباره برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره پرسپولیس با ترکیب جدید اظهار داشت: فضای هیئت مدیره پرسپولیس همواره دوستانه است و اعضا تنها به فکر کمک به باشگاه هستند. به همین دلیل نیز جلسات در فضای خوبی برگزار می‌شود و در جلسه اخیر هم آقای حدادی به‌عنوان یک عضو جدید به جمع ما اضافه شد. او فردی جوان و باسواد است و امیدواریم در کنار هم بتوانیم امور باشگاه را جلو ببریم و به پرسپولیس کمک کنیم.

به گزارش تسنیم، وی درباره اینکه آیا در جلسه هیئت مدیره درباره گلایه‌های اخیر یحیی گل‌محمدی برای تمدید نشدن قرارداد بازیکنان بحثی مطرح شد یا خیر، گفت: بحث پیش آمد و صحبت کردیم. ظاهراً گل‌محمدی نامه درخواست‌های خود را به باشگاه داده و هیئت مدیره هم به درویش برای تمام امور نقل‌وانتقالی اختیار تام داده است تا با نظر گل‌محمدی اقدام به جذب بازیکن کند. به طور کلی درویش برای بستن تیم قدرتمند اختیار تام دارد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه علیرضا بیرانوند نیز با باشگاه دچار اختلاف شده است، گفت: ما تمام مسئولیت‌های نقل‌وانتقالاتی را به درویش دادیم تا مذاکرات را پیش ببرد. هیئت مدیره هم به طور کامل از درویش حمایت می‌کند. هیچ منعی نیز برای توافق و مسائل دیگر وجود ندارد و درویش کاملاً مورد حمایت هیئت مدیره است.

خبیری درباره جدایی محمد محمدی از باشگاه پرسپولیس هم تصریح کرد: او یک انسان باشخصیت، تحصیلکرده و بسیار خوب و دوست‌داشتنی است. واقعاً نمی‌دانم دلیل جدایی‌اش از باشگاه چیست. اختیار انتصاب معاونت‌های باشگاه برعهده مدیرعامل است و درویش در این مورد تصمیم خواهد گرفت، ولی لازم است بگویم محمدی بسیار پرسپولیس را دوست دارد. امیدوارم اتفاقات خوبی برای او بیفتد و بتوانیم از خدماتش استفاده کنیم اما در نهایت همانطور که گفتم مدیرعامل درباره معاونت‌های باشگاه تصمیم می‌گیرد. ما قدردان تمام پرسنل باشگاه و کسانی که در آن زحمت می‌کشند، هستیم.

وی با اشاره به موضوع ادامه حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس توضیح داد: از نظر ما گل‌محمدی بهترین مربی ایران است و عملکردش فوق‌العاده بوده. او بهترین نتایج را گرفته و با احترام به همه مربیان، گل‌محمدی بهترین عملکرد را در پرسپولیس داشته است. برخی باشگاه‌ها مربی‌های خارجی خوبی آوردند، اما دیدید که در نهایت گل‌محمدی عملکرد بهتری از همه آنها داشت و ما حتماً قدردان زحمات او هستیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا مشکلات به طور کامل برطرف شده است و گل‌محمدی قطعاً فصل آینده روی نیمکت پرسپولیس خواهد نشست؟»، گفت: بله! گل‌محمدی قرارداد دارد و الان هم تمام دغدغه‌اش این است که تیم قدرتمندی برای فصل بعد و لیگ قهرمانان آسیا ببندد.

«بحث سقف بودجه باشگاه‌ها نیز به یک مشکل جدی تبدیل شده است.»، خبیری در واکنش به طرح این موضوع گفت: برای ما منافع تیم مهم است تا تیم قدرتمندی ببندیم. ضمن اینکه به قوانین احترام می‌گذاریم، اما منافع باشگاه از همه چیز مهم‌تر است و کاری را می‌کنیم که به نفع تیم و هواداران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *