قطری‌ها پس از قهرمانی در جام ملت‌ها مدعی شدند؛ به رکورد ایران حمله می‌کنیم!

تیم ملی فوتبال قطر که پس از شکست دادن ایران به فینال رسیده بود جدال نهایی را هم برد تا قهرمان آسیا باقی بماند.

قطری‌ها پس از قهرمانی در جام ملت‌ها مدعی شدند؛ به رکورد ایران حمله می‌کنیم! کد خبر: 651232 | ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ ۰۱:۱۰:۳۵ اعتمادآنلاین |

ملی پوشان قطری با پیروزی مقابل اردن قهرمان جام ملت‌های ۲۰۲۳ شدند تا در واقع از مقام قهرمانی خودشان در دوره قبلی این مسابقات دفاع کرده باشند.

به گزارش خبرورزشی، این پیروزی بزرگ کافی بود تا کشور قطر غرق در شادی شود و شبکه‌های تلویزیونی هم این خوشحالی را به تصویر بکشند. در این میان گزارشگر تلویزیون قطر پس از قهرمانی تیم ملی کشورش ادعای بسیار جالب و بزرگی را مطرح کرد و گفت: حالا قطر در کنار کره جنوبی، ایران، عربستان و ژاپن به عنوان پنجمین تیم در آسیا شناخته می‌شود که توانسته عنوان قهرمانی خودش دفاع کند و برای دومین مرتبه متوالی قهرمان آسیا شده‌ایم. رویای ما اینجا تمام نمی‌شود بلکه می‌خواهیم به رکورد تیم ملی ایران حمله کنیم و به تیمی تبدیل شویم که ۳ دوره متوالی توانسته قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را جشن بگیرد.

تیم ملی ایران طی سال‌های ۱۹۶۸، ۱۹۷۲ و ۱۹۷۶ سه مرتبه متوالی قهرمان جام ملت‌های آسیا شد و این رکوردی است که تاکنون هیچ تیم دیگر آسیایی نتوانسته از خودش بر جای بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *