شکایت از کادر درمان به دلیل مرگ زنی بعد از جراحی طحال

دادسرای جرائم پزشکی تحقیقات درباره مرگ زمی میانسال بعد از جراحی طحال را بررسی می‌کند.

شکایت از کادر درمان به دلیل مرگ زنی بعد از جراحی طحال کد خبر: 625902 | ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ ۲۳:۳۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

پرونده مرگ زنی که پس از جراحی جان خود را از دست داده است با تشکیل پرونده و تحقیقات اولیه به دادسرای جرائم پزشکی تهران ارسال شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، قبل از ظهر سه‌شنبه گذشته مسئولان یکی از بیمارستان‌های تهران در تماس با ماموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین خبر دادند زن 58 ساله‌ای در آن بیمارستان فوت شده است.

ماموران پلیس تحقیقات اولیه را برای تشکیل پرونده آغاز کردند و مشخص شد خانواده این زن از کادر درمان شکایت دارند. به همین دلیل مرگ زن از سوی ماموران کلانتری فلسطین به بازپرس وحید ناصری که وظیفه کشیک قتل پایتخت را بر عهده داشت، اطلاع داده شد.

پس از آن به دستور بازپرس ناصری از خانواده زن فوت‌شده تحقیق به عمل آمد و معلوم شد او چند روز قبل به علت بیماری طحال تحت جراحی قرار گرفته و سپس مرخص شده بود؛ اما بعد از یکی دو روز دوباره بدحال می‌شود و خانواده‌اش او را به بیمارستان می‌برند که در نهایت با وجود اقدامات پزشکی فوت می‌شود.

در بخشی از تحقیقات مشخص شد کادرپزشکی بیمار را زودتر از زمان معمول عمل‌های جراحی مشابه مرخص کرده‌اند و ممکن است همین عامل باعث شده باشد حال زن میانسال از کنترل خارج شود و در نهایت فوت کند.

به همین دلیل خانواده‌ متوفی با شکایت از کادر درمان درخواست رسیدگی به پرونده را مطرح کردند. این در حالی است که با توجه به تخصصی بودن موضوع بازپرس ناصری، پرونده را با قرار عدم صلاحیت در رسیدگی از سوی بازپرس کشیک قتل به دادسرای جرائم پزشکی ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *