سوتی عجیب مهدی تاج/ وعده نشدنی رئیس فدراسیون در مورد تاریخ پایان لیگ! + سند

مهدی تاج در شرایطی اعلام کرده 20 خرداد لیگ به پایان می‌رسد که عملا چنین چیزی ممکن نیست!

سوتی عجیب مهدی تاج/ وعده نشدنی رئیس فدراسیون در مورد تاریخ پایان لیگ! + سند کد خبر: 655248 | ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ ۱۷:۰۰:۲۱ اعتمادآنلاین |

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در یک برنامه تلویزیونی در مورد تاریخ پایان لیگ توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اعتمادآنلاین، مهدی تاج گفت: «چند سال است مسابقات مقدماتی جام جهانی دوم و هفتم فروردین ماه برگزار می‌شود. تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا تغییر نکرده و پس از این دو مسابقه لیگ برگزار می‌شود. تمام تلاش‌مان این است که 20 خرداد مسابقات لیگ به پایان برسد.»

خبری که مهدی تاج به عنوان شخص اول فعلی فوتبال ایران در رسانه ملی ارائه کرد بلافاصله به عنوان یک خبر مهم در رسانه‌ها در رابطه با تاریخ پایان لیگ بازنشر پیدا کرد. مخصوصا به این دلیل که با توجه به شرایط نابسامان فوتبال و لیگ در سالی که گذشت، نگرانی‌هایی در مورد تاریخ پایان رقابت‌های فوتبال باشگاهی در دوره اخیر وجود داشت.

اما با وجود اینکه مهدی تاج اعلام کرد تلاش دارند لیگ را در تاریخ 20 خرداد به پایان برسانند، نگاهی ساده به تقویم بازی‌های ملی نشان می‌دهد اصلا چنین چیزی ممکن نیست!

تیم ملی ایران طبق تقویم اعلامی کنفدراسیون فوتبال آسیا روزهای 17 خرداد و 22 خرداد به ترتیب با تیم‌های ملی هنگ کنگ و ازبکستان در رقابت‌های انتخابی جام جهانی دیدار خواهد کرد. بدون شک در چنین شرایطی رقابت‌های باشگاهی قابلیت برگزاری در تاریخ 20 خرداد را نخواهد داشت و در بهترین حالت می‌توان روزهای آخر خرداد را به عنوان تاریخ پایان لیگ در نظر گرفت.

ایران هنگ کنگ تاریخ

ایران ازبکستان تاریخ

عدم اشراف مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال روی تقویم تیم ملی در نوع خودش بسیار عجیب و جالب توجه به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *