درویش: پرسپولیس تحت پوشش یک وزارتخانه خاص است و استقلال جای دیگر!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، پرسپولیس تحت پوشش یک وزارتخانه خاص است و استقلال جای دیگر و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

درویش: پرسپولیس تحت پوشش یک وزارتخانه خاص است و استقلال جای دیگر! کد خبر: 653621 | ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ ۰۳:۱۵:۴۴ اعتمادآنلاین |

رضا درویش پس از پیروزی پرسپولیس در جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود و بچه‌ها انسجام و هماهنگی خوبی از خودشان نشان دادند. پنج بازیکن جدید وارد تیم شدند و برای هماهنگی زمان می‌برد. خدا را شکر هر چقدر از زمان حضورشان می‌گذرد انسجام لازم را پیدا می‌کنند. امروز که بازی را بردیم می‌گویم؛ باز هم در این بازی پنالتی مسلم ما گرفته نشد. فکر می‌کنم گل ما هم آفساید نبود. اگر در نتیجه نزدیک‌تر این اتفاق می‌افتاد منجر به مشکلاتی برای تیم‌مان می‌شد. امیدوارم یک روز این مشکلات مرتفع شود و ما بعد از بازی گله‌مند نباشیم.

به گزارش تسنیم، وی در مورد اینکه مسئولان تأمین اجتماعی اعلام کردند تمایلی به خرید باشگاه پرسپولیس ندارند، گفت: این مسائل فراتر از باشگاه و مدیرعامل و هیئت مدیره و شاید فراتر از وزارت ورزش باشد. این تصمیمات کلان بالاتر از وزارت است و شاید دولت تصمیم می‌گیرد. بهتر است کسانی که این تصمیم‌ها را می‌گیرند پاسخگو باشند و ما در جریان آن نیستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره بحث صدور مجوز حرفه‌ای و نگرانی از بابت مالکیت مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خاطر نشان کرد: هم وزیر ورزش و هم معاونان ایشان همه انسجام بسیار خوبی داشتند تا مشکلات برطرف شود. از جمله بحث مالکیت که آقای هاشمی اعلام کرد دغدغه‌ای بابت آن نداریم و بحث مالکیت مرتفع شده است. پرسپولیس تحت پوشش یک وزارتخانه خاص است و استقلال جای دیگر و از این بابت مشکلی وجود ندارد. حتی بحث استانداردسازی ورزشگاه آزادی هم بود که رئیس شرکت تجهیز همه عواملش را بسیج کرد تا آن هم آماده شود. فکر می‌کنم تا یکی، دو روز دیگر مدارک آنهم برای بارگذاری آماده شود.

«چند تیم عربستانی هم مالکانی مشترک دارند و آیا به نظر شما بین تیم‌های عربستانی و ایرانی تبعیض قائل نمی‌شود؟»، درویش در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: اینها مسائلی است که فدراسیون فوتبال ما باید پاسخگو باشد. یک باشگاه که نمی‌تواند با AFC مکاتبه داشته باشد. همانطور که می‌دانید الان نزدیک به چهار سال است پول باشگاه ما در AFC مسدوده شده است. ما مکاتباتی بسیاری هم انجام دادیم، ولی برای این کار صرفاً تلاش باشگاه کارساز نیست و یقیناً باید مسئولان فدراسیون فوتبال پیرامون آن تلاش کنند. به هر حال باید تمام مسئولان بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و فدراسیون فوتبال باید پای کار باشند. نه اینکه الان یک چیز بگویند و سال بعد دوباره شما بپرسید این پول چه شد؟!

وی در پاسخ به این پرسش که «باشگاه پرسپولیس تحت پوشش چه وزارتخانه‌ای است؟»، گفت: به نظرم وزارت کار است. تأمین اجتماعی هم تحت پوشش وزارت کار است؟!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا نگران حذف پرسپولیس از آسیا به دلیل مالکیت مشترک نیست، اظهار کرد: بحث مالکیت را یقین دارم که ظرف چند روز آینده حل می‌شود. اینکه کجا برود را ما تصمیم‌گیرنده نیستیم، ولی مسئولان متوجه شده‌اند. در جلسه پنجشنبه هفته گذشته هم آقای هاشمی مُصر بود. از اینکه سال گذشته هم استقلال استانداردها را به دست نیاورده بود احساس مسئولیت زیادی شده است و یقیناً این مشکلات را حل می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *