حمله روزنامه اصولگرا به جهانگیری؛ در دولت روحانی فقط ارز رانتخوارها به نام او ثبت و «زاپاس» روحانی شد

روزنامه جوان نوشت: جهانگیری در دولت قبل دو کار بیشتر نکرد، یکی وقتی دولت تصمیم به اختراع ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفت، او را مسئول اعلام این خبر کردند، که به «ارز جهانگیری» معروف شد و این ارز که ارز دلال‌ها و رانتخور‌ها بود، به نام او ثبت شد. کنش‌گری دیگر او نیز «زاپاس روحانی‌شدن» در انتخابات ۹۶ بود.

حمله روزنامه اصولگرا به جهانگیری؛ در دولت روحانی فقط ارز رانتخوارها به نام او ثبت و «زاپاس» روحانی شد کد خبر: 622407 | ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ ۰۷:۰۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

روزنامه جوان با اشاره به گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال نامزدی اسحاق جهانگیری برای انتخابات مجلس به او حمله کرد.

به گزارش جوان، جهانگیری در دولت قبل دو کار بیشتر نکرد، یکی وقتی دولت تصمیم به اختراع ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفت، او را مسئول اعلام این خبر کردند، که به «ارز جهانگیری» معروف شد و این ارز که ارز دلال‌ها و رانتخور‌ها بود، به نام او ثبت شد. کنش‌گری دیگر او نیز «زاپاس روحانی‌شدن» در انتخابات ۹۶ بود.

این روزنامه اضافه کرد: به نظر می‌رسد مردم نیز قصد ندارند کسی را با این کارنامه که صادقانه‌ترین حرفش در هشت‌سال ریاست‌جمهوری آن بود که گفت «اختیار تغییر منشی خودم را هم ندارم»، دوباره به مسئولیت دیگری بگمارند. کسی که در آن مدت بی‌اختیاری، منفعل و بی‌کار بود. مردم کسی را می‌خواهند که هر روز پشت تریبون نگوید «ما خوبیم و برنامه داریم، اما نمی‌گذارند!» و بتواند صادقانه لااقل با منشی خود حرف بزند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *