حسین شریعتمداری: کاک بارزانی از که بریدی؟ یادت رفته هنگام حمله داعش، حاج قاسم به کمک اقلیم عراق شتافت

حسین شریعتمداری خطاب به مسعود بارزانی نوشت: «کاک بارزانی! از که بریدی و به که پیوستی!»

حسین شریعتمداری: کاک بارزانی از که بریدی؟ یادت رفته هنگام حمله داعش، حاج قاسم به کمک اقلیم عراق شتافت کد خبر: 648633 | ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ ۱۸:۳۳:۰۸ اعتمادآنلاین |

حسین شریعتمداری خطاب به مسعود بارزانی نوشت: «کاک بارزانی! از که بریدی و به که پیوستی!»

به گزارش کیهان، حسین شریعتمداری نوشت: در پی حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر موساد در شهر اربیل، دولت اقلیم کردستان عراق این حمله را محکوم کرده و با صدور بیانیه‌ای مدعی شده است که «‌این حملات مناطق غیر‌نظامی و مملو از جمعیت را هدف قرار داده‌»! و در ادامه، آورده است که این حملات ۴ کشته و ۶ زخمی برجای گذاشته است! حکومت اقلیم مدعی است ۴ کشته و ۶ مجروح غیر نظامی و از افراد عادی بوده‌اند! و توضیح نداده که آیا همکاران رسمی موساد، «‌پیشرو دیزایی‌» و «‌آژی امین‌» افراد عادی هستند؟! و یا ۴ افسر اطلاعاتی اسرائیل غیر نظامی و فرد عادی تلقی می‌شوند؟!

او افزود: و بالاخره این که جمهوری اسلامی ایران بارها بر حسن همجواری با همسایگان، مخصوصاً دولت و ملت برادر عراق در عمل و نظر تاکید داشته است که نمونه‌های مثال زدنی این همدلی‌ها و همکاری‌ها بیرون از شمار است. به عنوان نمونه آقای مسعود بارزانی به یاد دارند که در هنگامه حمله تکفیری‌های داعش هیچ‌کس و هیچ دولتی به درخواست کمک اقلیم پاسخ مثبت نداد و تنها حاج قاسم عزیز ما بود که با به خطر انداختن جان خود به کمک اقلیم شتافت. با این وجود، آیا شایسته است که رژیم منفور و جنایتکار اسرائیل و دشمن قسم خورده ملت‌های مسلمان در اقلیم پایگاه داشته باشد؟! برای امت اسلامی و مخصوصاً مسلمانان غیور کردستان عراق چه پاسخی دارید؟! آیا به آنها حق نمی‌دهید که از قول سعدی زبان به شماتت شما بگشایند که:به قول دشمن، پیمان دوست بگسستی/ببین که از که بریدی و با که پیوستی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *