حسین شریعتمداری: دولت پاکستان باید از حمله موشکی ایران به این کشور خشنود باشد!

حسین شریعتمداری نوشت: انتظار آن است که دولت پاکستان از حمله سپاه به مقر تروریست‌ها و دفع شر آنها خشنود باشد، چرا که مقابله و مبارزه با ترور و تروریسم یکی از اهداف مشترک دو کشور برادر ایران و پاکستان است. دو کشوری که پیوندهای مشترک آنها بسیار فراوان‌تر و مستحکم‌تر از آنند که در معرض آسیب باشند.

حسین شریعتمداری: دولت پاکستان باید از حمله موشکی ایران به این کشور خشنود باشد! کد خبر: 648737 | ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۲۰:۵۶:۱۰ اعتمادآنلاین |

حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان نوشت که پاکستان باید از حمله موشکی ایران به این کشور خشنود باشد.

به گزارش کیهان، بخش‌های مهم سرمقاله مدیرمسئول این روزنامه را در ادامه می‌خوانید:

  • اعضای گروهک تروریستی جیش الظلم همان‌گونه که وزیر امور خارجه ایران در مکالمه تلفنی خود با وزیر امور خارجه پاکستان تاکید کرده است، ایرانی هستند و گروهک یاد شده نیز در ده‌ها بیانیه‌ای که بعد از عملیات تروریستی علیه مردم کشورمان منتشر کرده است، خود را ایرانی! نامیده و می‌نامد. اکنون در این خصوص، چند پرسش در میان است…
  • الف: آیا اعضای این گروه با مجوز قانونی دولت پاکستان در آن کشور حضور دارند؟ یا حضور آنها غیرقانونی است؟ اگر حضورشان قانونی و با کسب مجوز اقامت از سوی دولت پاکستان صورت گرفته است! پرسش بعدی آن است که چرا دولت پاکستان به این گروه تروریست که بارها با صدور بیانیه بر انجام عملیات تروریستی علیه مردم ایران تاکید کرده است، اجازه حضور و فعالیت تروریستی از خاک خود را داده است؟!
  • ب: چنانچه این تروریست‌ها به گونه‌ای غیرقانونی در خاک پاکستان حضور دارند! پای این پرسش به میان کشیده می‌شود که چرا دولت پاکستان طی چندین سالی که از حضور تروریست‌ها در خاک کشورش می‌گذرد، از اخراج آنها خودداری کرده است؟!
  • ج: این توجیه احتمالی دولت پاکستان نیز نمی‌تواند پذیرفتنی باشد که از حضور و فعالیت تروریستی این گروه بی‌اطلاع بوده است، چرا که تروریست‌های یادشده بلافاصله بعد از انجام هر عملیات تروریستی با صدور و انتشار بیانیه خبر عملیات تروریستی خود را منتشر می‌کردند و در تعقیب نیروهای نظامی ایران به پاکستان می‌گریختند.
  • د: و اگر اعضای این گروهک تروریستی از اتباع پاکستان باشند(که نیستند)، دولت پاکستان بی‌آن که بخواهد مسئولیت اقدامات تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران را پذیرفته است!
  • و بالاخره با توجه به موارد یاد شده انتظار آن است که دولت پاکستان از حمله سپاه به مقر تروریست‌ها و دفع شر آنها خشنود باشد، چرا که مقابله و مبارزه با ترور و تروریسم یکی از اهداف مشترک دو کشور برادر ایران و پاکستان است. دو کشوری که پیوندهای مشترک آنها بسیار فراوان‌تر و مستحکم‌تر از آنند که در معرض آسیب باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *