جریمه سنگین لالیگا در انتظار بارسلونا/ آبی‌اناری‌ها به لیگ دسته دو سقوط می‌کنند؟

رئیس لالیگا که مهمان یکی از شبکه‌های تلویزیونی بود از احتمال جریمه سنگین آبی‌-‌اناری‌ها در پرونده نگریرا خبر داد.

جریمه سنگین لالیگا در انتظار بارسلونا/ آبی‌اناری‌ها به لیگ دسته دو سقوط می‌کنند؟ کد خبر: 633445 | ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ ۱۱:۴۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

به نقل از اسپورت، بارسلونا یکی از متهمان در پرونده نگریرا است و در صورت محکومیت آبی‌-اناری‌ها در بدترین حالت این احتمال وجود دارد که آنها به لیگ دسته دوم فرستاده شوند.

به گزارش ایسنا، خاویر تباس، رئیس لالیگا، به پرونده نگریرا و احتمال جریمه سنگین آبی‌-اناری‌ها واکنش نشان داد.

او که مهمان یکی از شبکه های تلویزیونی بود، گفت: باید یک پرونده انضباطی باز شود و جریمه آن می‌تواند از یک هشدار تا سقوط به لیگ دسته دوم باشد. بله این احتمال وجود دارد که دادگاه در صورت تایید جرم محرز توسط باشگاه بارسلونا چنین حکمی را بدهد. فصل قبل به خاطر مسائلی مثل نژادپرستی و پرونده نگریرا پرآشوب و جنجالی بود. ما برای مبارزه با نژادپرستی و عدم تعصب در ورزش نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم.

او درباره احتمال سقوط بارسلونا به لیگ دسته دوم گفت: اگر قاضی حکم بدهد باید اجرا شود. چند سال قبل هم درباره الچه چنین حکمی داده و اجرا شد. به عنوان رئیس لالیگا تنها قدرتی که دارم این است که آن (هر گونه تخلف) را محکوم کنم. سطح و شدت جریمه‌ها مسئولیت من نیست.

بارسلونا در فصل جاری رقابت‌های لالیگا هم عملکرد خوبی از خود نشان داده است و از شش بازی ۱۶ امتیاز کسب کرده و در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *