توضیح پلیس درباره ماجرای کتک‌کاری اسنپ با زن جوان در محله نارمک تهران؛راننده آمربه‌معروف بود؟

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن جوان توضیح داد.

توضیح پلیس درباره ماجرای کتک‌کاری اسنپ با زن جوان در محله نارمک تهران؛راننده آمربه‌معروف بود؟ کد خبر: 629760 | ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ ۱۰:۳۰:۰۸ اعتمادآنلاین |

عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به فیلم منتشر شده مبنی بر ماجرای درگیری راننده اسنپ با یک زن جوان، اظهار کرد: در همین ابتدا اعلام می‌کنم که موضوع درگیری راننده و این مسافر کاملا شخصی بوده است و هیچ ربطی به فرد عامر به معروف و یا موضوع بی‌حجابی نداشته است.

به گزارش تسنیم، وی افزود: مسافر این ماشین بعد از مدتی درخواست روشن شدن کولر می‌کند که راننده ممانعت کرده و همین موضوع باعث درگیری مسافر و راننده شده و فیلم این درگیری نیز به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است.

محمدیان ادامه داد: روز یکشنبه مورخه 5 شهریورماه 1402 خانم جوانی از محل کار خود به سمت منزل درخواست خودرو اینترنتی می‌کند. خودرو به شماره پلاک مشخص در محل حاضر که مسافر درخواست کولر ماشین کرده و این موضوع باعث تنش لفظی و متعاقب آن درگیری فیزیکی می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت گفت: طرح شکایت خانم جوان در کلانتری 127 نارمک ثبت و اقدامات قانونی در این خصوص آغاز شده است. گفتنی است پلاک ماشین اشاره شده در فضای مجازی در این خصوص صحت ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *