توافق برد-برد آماده تمدید: یک قرارداد مسی‌پسند!

توافق برد-برد آماده تمدید: یک قرارداد مسی‌پسند! کد خبر: 590942 | ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ۱۳:۵۱:۵۱ اعتمادآنلاین |

قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد اما مدیران این باشگاه از امضای قرارداد جدید با او اطمینان خاطر دارند.

به گزارش ورزش سه و به نقل از مارک، قرار است خورخه مسی، پدر و مدیر برنامه این بازیکن، در هفته‌های آینده به پاریس سفر کند و توافق نهایی بر سر مسائل جزئی باقی مانده از قرارداد جدید نیز به دست بیاید. مدیران این باشگاه اطمینان دارند که رد کردن پیشنهادی که به این بازیکن ارائه شده غیرممکن است.

یک نکته کاملا مشخص است: مسی قصد دارد به حضورش در پاریس ادامه دهد. او در آنجا خوشحال است، خانواده‌اش به شرایط عادت کرده‌اند و این باشگاه نیز از در اختیار داشتن قهرمان جهان رضایت بسیاری دارد، هرچند که قهرمانی او به قیمت از دست رفتن قهرمانی برای فرانسه به دست آمد.

بخش‌های متفاوت و مهم این قرارداد قابل توجه که از سوی مدیران پی اس جی تهیه شده توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرده و به نظر می‌رسد که از ابعاد بسیار متفاوتی برای هر دو طرف برخوردار خواهد بود.

دستمزد جدید

مسی سالانه حدود 30 میلیون یورو از پاری سن ژرمن دریافت می‌کند. با وجود این که او 35 سال دارد اما قهرمانی او در جام جهانی باعث شده که ارزشش بیش از پیش افزایش پیدا کند. بنابراین پی اس جی پیشنهاد دستمزد را بالا برده است.

خداحافظی در پی اس جی

با وجود این که تصمیم افزایش دستمزد ممکن است نگران کننده باشد اما پی اس جی تمام تلاشش را به کار گرفته تا نهایت سود ممکن از حضور این قهرمان جام جهانی را به دست آورد. بسیاری معتقد هستند که مسی ممکن است فوتبالش را در لیگ آمریکا به پایان ببرد اما مدیران این باشگاه فرانسوی در نظر دارند که شرایط خداحافظی مسی از دنیای فوتبال در این باشگاه را به وجود بیاورند.

درآمد جدید

مسی به عنوان قهرمان جهان از شرایط متفاوتی در زمینه تبلیغاتی برخوردار است و پی اس جی به خوبی از این موضوع آگاه است. آنها قصد دارند سود به دست آمده از این موضوع را پس از امضای قرارداد جدید با مسی افزایش دهند تا به نوعی هزینه‌ای که برای این کار انجام داده‌اند را جبران کنند.

پیوستن این بازیکن به پی اس جی باعث شده بود که درآمد این باشگاه تا حدود 700 میلیون یورو افزایش پیدا کند. بیشتر از 10 حامی مالی جدید برای همکاری با آنها ابراز تمایل کردند و پیشنهادهایی نیز به صورت رسمی ارائه شد. بعضی از این حامیان مالی شامل برندهایی چون دیور، گوریلاس، کریپتو، گوت، بیگ کولا، اسپورت واتر و آتوهیرو بودند.

این ستاره آرژانتینی همچنین تاثیر قابل توجهی روی فروش پیراهن داشت. آنها بیشتر از یک میلیون پیراهن با قیمت بین 90 تا 160 یورو فروختند که بیشتر از 60 درصد آنها با نام مسی بود. آنها برای افزایش درآمد و دریافت 75 میلیون یورو در سال با شرکت نایکی به عنوان حامی مالی لباس این تیم به توافق رسیدند.

و همه این اتفاقات از دلایل مهمی است که مدیران این باشگاه قصد دارند مسی را برای امضای قرارداد جدید پس از پایان قرارداد فعلی او در تابستان 2023 متقاعد کنند.

بسیاری انتظار دارند که مسی در بازی روز چهارشنبه پاری سن ژرمن بار دیگر به میدان برود، هرچند حضور او در ترکیب این تیم هنوز قطعی نیست. آنها باید فردا برابر آنژه به میدان بروند و این احتمال وجود دارد که پیش از این بازی مراسمی برای تقدیر از قهرمانی این بازیکن در جام جهانی برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *