تنها کسی که مسی دوست دارد با او عکس بگیرد را بشناسید

لیونل مسی دوست داشت در دوران درخشش مایکل جردن زندگی می کرد و فرصت تماشای بازی هایش از نزدیک را داشت. او آرزو می کند جردن را بیشتر بشناسد.

تنها کسی که مسی دوست دارد با او عکس بگیرد را بشناسید کد خبر: 664717 | ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ ۲۰:۴۵:۵۴ اعتمادآنلاین |

در دنیای ورزش چیزهای کمی هستند که لئو مسی آرزوی رسیدن به آن را داشته باشد اما او واقعا از اینکه نتوانسته در دوران درخشش مایکل جردن زندگی کند، ناراحت است.

به گزارش ورزش سه، اسطوره بسکتبال دنیا و برنده 6 NBA با شیکاگو بولز که مسی دوست داشت در دوره درخشش او زندگی کند.

مسی در مصاحبه اخیر خود گفت دوست دارد با جردن عکس بگیرد و او را بیشتر بشناسد. فوق ستاره در مورد دلیل این آرزو گفت: «از نظر ورزشی، به نظر من جردن می تواند بزرگترین ورزشکار تاریخ باشد. بعد از دیدن سریال مستند "آخرین رقص"، در مورد او شناختم بیشتر شد و باید بگویم تحت تاثیر قرار گرفتم. تماشای آن سریال من را بسیار به او نزدیکتر کرد و می خواهم بیشتر در مورد آنچه جردن بود، بدانم و افسوس که نتوانستم آن دوران را زندگی کنم. دوست داشتم بازی‌های او را از نزدیک ببینم.»

مسی ادامه داد: «من چیز زیادی در مورد بسکتبال نمی دانم و طرفدار این ورزش هم نیستم، اما فکر می کنم جردن در همه ورزش ها چهره ای متفاوت بود، نه فقط در بسکتبال. من او را بسیار تحسین می کنم. خیلی ها از من عکس و امضا می گیرند، چه ایرادی دارد من هم یک عکس با جردن بگیرم؟ به نظرم خیلی خوب خواهد شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *