تنش‌های زوجی که ۶ سال قبل طلاق گرفتند؛ حضانت دخترم را به پدرش نمی‌دهم

زوجی که ۶ سال پیش از هم جدا شده‌اند سر حضانت فرزندشان با هم اختلاف دارند. زن می‌گوید نمی‌خواهم حضانت دخترم را به پدرش بدهم چون بچه آسیب می‌بیند.

تنش‌های زوجی که ۶ سال قبل طلاق گرفتند؛ حضانت دخترم را به پدرش نمی‌دهم کد خبر: 647185 | ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ ۰۷:۰۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

پریسا و ابراهیم از هم جدا شده‌اند و حالا سر حضانت فرزندشان با هم اختلاف دارند. پریسا به دادگاه آمده تا با قاضی پرونده صحبت کند. او برای سایت جنایی از زندگی‌اش می‌گوید.

*چرا از شوهرت جدا شدی؟

به نقطه‌ای رسیدیم که متوجه شدیم همدیگر را دوست نداریم.

*پس چرا ازدواج کرده بودید؟

هر دوی ما سن‌مان زیاد بود. وقتی ازدواج کردم ۳۷ساله بودم. شوهرم هم ۴۰ساله بود. وقتی از من خواستگاری کرد قبول کردم. نمی‌دانم چرا شاید به این خاطر که فکر می‌کردم اگر ازدواج نکنم دیگران چه فکری درباره‌ام می‌کنند.

*چرا جدا شدید؟

تنها چیزی که ما را به هم وصل کرده بود دخترمان مانیا بود. چند ماه قبل از جدایی تقریباً همدیگر را نمی‌دیدیم و هر کدام از ما ساعاتی در خانه بودیم که دیگری نبود. برای همین هم تصمیم به طلاق گرفتیم و با توجه به اینکه دخترم خیلی کوچک بود دادگاه حضانت او را به من داد.

*راهی برای ادامه زندگی مشترک نبود؟

نه. اگر بیشتر ادامه می‌دادیم به بچه آسیب وارد می‌شد. واقعیت این است که هر دوی ما سال‌های زیادی تنها زندگی کرده ‌بودیم. تحمل دیگری در خانه برایمان سخت بود.

*چند سال است جدا شده‌اید؟

۶ سال. ما کلاً سه سال با هم زندگی کردیم. بچه که دوساله بود از هم جدا شدیم.

*چطور شده که شوهرت حالا حضانت بچه را می‌خواهد؟

می‌گوید طبق قانون بچه از این به بعد باید با او بماند. برای همین هم حضانت بچه را می‌خواهد؛ اما من نمی‌خواهم دخترم را به او بدهم. بچه آسیب می‌بیند.

*ارتباط دخترت با پدرش چطور است؟

ارتباط خوبی دارد. شوهر سابق من واقعاً پدر خوبی است اما شوهر خوبی نبود.

*پس چرا نمی‌خواهی دخترت پیش پدرش باشد؟

او نمی‌تواند مثل من از بچه مراقبت کند. دخترمان آسیب می‌بیند. شوهرم به خاطر لجبازی با من این کار را می‌کند چون من اجازه نمی‌دادم بیشتر از یک بار در هفته بچه را ببیند این‌طوری می‌کند، اما حالا گفته‌ام هر چقدر دوست دارد می‌تواند بچه را ببیند. این خواست دخترم است که پدرش را بیشتر ببیند؛ اما من نمی‌توانم با احساساتم کنار بیایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *