تصویر پانته‌آ بهرام از پشت ‌صحنه سریال «پوست شیر» حذف شد!

در حالی قسمت اول پشت ‌صحنه سریال«پوست شیر» پخش شده که نکته عجیب آن حذف چهره پانته‌آ بهرام دربخش‌های گفت‌و‌گو با بازیگران است.​

تصویر پانته‌آ بهرام از پشت ‌صحنه سریال «پوست شیر» حذف شد! کد خبر: 633770 | ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ ۱۶:۵۳:۳۱ اعتمادآنلاین |

قسمت اول پشت‌ صحنه سریال «پوست شیر» در حالی در نمایش خانگی عرضه شده که در بخش‌هایی که بازیگران مجموعه درباره روند همکاری و سکانس‌های مختلف و چگونگی نقش‌آفرینی خود صحبت می‌کنند، تصویر آنها نمایش داده می‌شود و فقط تصویر بخش‌های گفت‌و‌گوی با پانته‌آ بهرام، بازیگر نقش «لیلا» حذف شده و تنها صدای صحبت‌های او روی تصاویر و نماهایی از نقش‌آفرینی او شنیده می‌شود.

به گزارش سینما اعتماد، دلیل این اتفاق هنوز مشخص نیست و باید دید که آیا مساله کشف حجاب پانته‌آ بهرام و تشکیل پرونده قضایی برای این بازیگر، موجب چنین اتفاقی شده یا اینکه این حذف یا ممانعت از پخش تصاویر گفت‌و‌گوی این بازیگر دلایل دیگری دارد؟!

جمشید و نوید محمودی، هادی حجازی‌فر، علیرضا کمالی‌پور، پردیس احمدیه، مهرداد صدیقیان، ژیلا شاهی، چهره‌هایی هستند که مصاحبه آنها برخلاف پانته‌آ بهرام که فقط صدای او شنیده می‌شود، با پخش تصاویرشان همراه است.

اولین قسمت پشت‌صحنه سریال «پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی روز گذشته ۵مهر ۱۴۰۲، همزمان با سال‌روز انتشار نخستین قسمت این سریال عرضه شد و قسمت دوم آن هم امروز ۶مهر پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *