برنامه‌ریزی باورنکردنی AFC برای جام ملت‌ها/ استراحت ۸ روزه تیم ملی ایران در دوحه!

از جمله اتفاقات عجیب در برنامه‌ریزی مسابقات جام ملت‌های آسیا، فاصله طولانی بین مسابقه آخر تیم ملی کشورمان تا دیدار بعدی‌اش است.

برنامه‌ریزی باورنکردنی AFC برای جام ملت‌ها/ استراحت ۸ روزه تیم ملی ایران در دوحه! کد خبر: 649227 | ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ ۱۳:۴۰:۰۱ اعتمادآنلاین |

طبق جدول مشخص شده در برنامه مسابقات جام ملت‌های آسیا، تیم اول گروه C یعنی گروهی که تیم ملی فوتبال کشورمان در آن مسابقه دارد برای انجام بازی خود در مرحله یک هشتم نهایی باید تا روز سی و یکم ژانویه یعنی یازدهم بهمن ماه چهارشنبه هفته آینده صبر کند.

به گزارش خبرورزشی، طبق جدولی که کنفدراسیون فوتبال آسیا در این خصوص منتشر کرده تیم اول گروه C که باید با یکی از سه تیم برتر گروه‌هایA،Bو یاF مصاف بدهد، تا روز ۳۱ ژانویه هیچ مسابقه‌ای ندارد! این در حالی است که اگر تیم ملی کشورمان در گروهش دوم شود سه روز زودتر یعنی در تاریخ ۲۸ ژانویه یا هشتم بهمن باید به میدان برود که باز هم در آن صورت استراحت تیم ملی ۵ روزه خواهد بود!

باید دید امیر قلعه نویی برای این تعطیلی ۸ روزه و آماده نگه داشتن اعضای تیمش چه به لحاظ روحی روانی و چه به لحاظ جسمانی چه برنامه‌ای را مدنظر قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *