انتقاد روزنامه جوان از گرانی و انحصار در بازار لوازم خانگی: صنعت لوازم خانگی به حال و روز صنعت خودرو دچار شده

روزنامه جوان نوشت: دولتمردان صنعت لوازم خانگی را با دست خودشان به حال و روز صنعت خودرو دچار کردند و همچنان به دنبال چاره و تدبیر جدید هستند.

انتقاد روزنامه جوان از گرانی و انحصار در بازار لوازم خانگی: صنعت لوازم خانگی به حال و روز صنعت خودرو دچار شده کد خبر: 602427 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۲۲:۱۰:۲۵ اعتمادآنلاین |

روزنامه جوان از سایه سنگین انحصار و گرانی بر بازار لوازم خانگی و سکوت وزارت صمت انتقاد کرده و نوشته صنعت لوازم خانگی هم به حال و روز صنعت خودرو دچار شده است.

به گزارش جوان، آنچه مشهود است، بازار بلاتکلیف و انحصاری لوازم خانگی است که از تولیدکننده گرفته تا فروشنده، به صورت سلیقه‌ای و با بهانه‌های مختلف تغییرات قیمتی را بر محصولاتی که از نظر کیفیت تغییر خاصی در آن‌ها به وجود نیامده انجام می‌دهند. بیش از دو سال است که کارخانجات تولیدی فرمان قیمت و بازار را به دست گرفته‌اند. در اسفند ماه، در ایام رونق بازار برخی تولید‌کنندگان فروش محصولات‌شان را متوقف کردند تا با تشنه نگه داشتن بازار لوازم خانگی، راه افزایش قیمت را برای سال آینده هموار کنند. به عبارت دیگر انحصارگران لوازم خانگی هم به خودشان ضرر زدند و هم به مصرف‌کننده. به این ترتیب دولتمردان صنعت لوازم خانگی را با دست خودشان به حال و روز صنعت خودرو دچار کردند و همچنان به دنبال چاره و تدبیر جدید هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *