افشاگری عجیب روزنامه اصولگرا: بسیاری از اصلاح‌طلبان برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند

روزنامه جوان نوشت: شواهد میدانی از حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور نیز نشان می‌دهد تعداد زیادی از چهره‌های منتسب به اصلاحات بدون استفاده از عنوان این جریان ثبت نام کرده و جلساتی نیز برای دستیابی به وحدت تشکیل داده‌اند.

افشاگری عجیب روزنامه اصولگرا: بسیاری از اصلاح‌طلبان برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند کد خبر: 645734 | ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ ۲۰:۲۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

روزنامه جوان مدعی است بسیاری از اصلاح‌طلبان برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش جوان، شواهد میدانی از حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور نیز نشان می‌دهد تعداد زیادی از چهره‌های منتسب به اصلاحات بدون استفاده از عنوان این جریان ثبت نام کرده و جلساتی نیز برای دستیابی به وحدت تشکیل داده‌اند که نه تنها نشان می‌دهد که این جریان زمینه رقابت واقعی و برگزاری یک مسابقه جدی را مساعد می‌بیند بلکه امید به موفقیت هم دارد.

این روزنامه مدعی شده است: یکی از اصلی‌ترین دلایل پشت کردن برخی از اصلاح‌طلبان به انتخابات در نومیدی از اقبال عمومی به این جریان ریشه دارد. بسیاری از اصلاح‌طلبان معتقدند مشارکت در انتخابات پیش رو پایین بوده و برای مستند‌سازی مدعای خود به نظرسنجی‌ها اشاره می‌کنند. بر اساس باور این عده رأی آوری در شرایط مشارکت پایین کاری دشوار بوده و نیاز به ادبیات تازه و گفتمان دیگری است که ساخت آن در شرایط کنونی ممکن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *