ادعای عجیب روزنامه اصولگرا؛ چادر رنگی برنامه دشمن برای کمرنگ‌سازی حجاب بود!

روزنامه جوان نوشت: اولین برنامه دشمن در قالب جنگ شناختی کمرنگ‌سازی حجاب است که سابقه آن به سال‌های اولیه دهه ۷۰ باز می‌گردد. ابتدا چنین القا می‌شد که حجاب فقط چادر نیست و در گام دوم به سراغ تغییر رنگ چادر ایرانی رفتند تا این نماد اسلامی و پرچم عفت را از سر زن ایرانی بردارند.

ادعای عجیب روزنامه اصولگرا؛ چادر رنگی برنامه دشمن برای کمرنگ‌سازی حجاب بود! کد خبر: 622406 | ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ ۲۲:۵۰:۱۵ اعتمادآنلاین |

روزنامه جوان چادر رنگی را برنامه دشمن برای کمرنگ‌سازی حجاب دانست!

به گزارش جوان، وجود حجاب بر سر زنان حکایت از سلامت ریشه‌های خانواده می‌کند.بنابراین، اولین برنامه دشمن در قالب جنگ شناختی کمرنگ‌سازی حجاب است که سابقه آن به سال‌های اولیه دهه ۷۰ باز می‌گردد. ابتدا چنین القا می‌شد که حجاب فقط چادر نیست و در گام دوم به سراغ تغییر رنگ چادر ایرانی رفتند تا این نماد اسلامی و پرچم عفت را از سر زن ایرانی بردارند. در گام‌های بعدی چادر مزاحم و عریانی به عنوان زیبایی قلمداد شد.

این روزنامه سپس نوشت: دشمنان ملت ایران تضعیف کانون خانواده را با شگرد‌های پیچیده‌ای در دستور کار جنگ شناختی خود قرار داده و با القای گزاره‌هایی چون «حجاب فقط چادر نیست»، «رنگ سیاه سبب دلمردگی آدمی و جامعه می‌گردد» و «عفاف و حیا ربطی به حجاب و پوشش ندارد» سعی می‌کنند تا از شکل‌گیری خانواده در کشور جلوگیری به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *