کیهان به رسانه‌های اصلاح‌طلب اتهام جدید بست؛ «قرآ‌ن‌ستیز» هستند!

روزنامه کیهان نوشت: روزنامه‌های زنجیره‌ای واکنش‌های انبوه اعتراضی و انزجاری به هتک حرمت قرآن مبین را سانسور کردند. این اقدام، تداوم، تأیید و آشکار شدن دیگرباره جنگ با اسلام و قرآن‌ستیزی غرب در داخل توسط جریانی است که همواره با سیاست‌های اسلام‌ستیزانه دشمن همراهی داشته است.

کیهان به رسانه‌های اصلاح‌طلب اتهام جدید بست؛ «قرآ‌ن‌ستیز» هستند! کد خبر: 623932 | ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ ۱۶:۲۰:۳۲ اعتمادآنلاین |

روزنامه کیهان رسانه‌های اصلاح‌طلب را به «قرآن‌ستیزی»‌ متهم کرده است.

به گزارش کیهان، اهانت مجدد به ساحت قدسی قرآن کریم با حمایت دولت سوئد واکنش‌های گسترده در ایران و جهان را در پی داشت اما جریان همکار و پیاده‌نظام غرب در ایران که نقاب اصلاح‌طلبی زده است، این واکنش‌ها را سانسور کرد. اهانت به مقدسات و معارف نورانی اسلام یکی از غلط‌های پادوهای غرب و مدعیان اصلاحات در نشریات زنجیره‌ای و تریبون‌هایشان بوده است. آنها در راهبردها و اقدامات معاندانه غرب علیه نظام اسلامی از جمله تجزیه، تحریم، تفرقه، ترور و … نیز در نقش پیاده‌نظام، بستر‌سازی و پادویی کرده‌اند.

این روزنامه افزوده است: پافشاری خائنانه بر همین رویه ضد امنیت ملی و به نفع دشمن بود که روزنامه‌های زنجیره‌ای واکنش‌های انبوه اعتراضی و انزجاری به هتک حرمت قرآن مبین را سانسور کردند. این اقدام، تداوم، تأیید و آشکار شدن دیگرباره جنگ با اسلام و قرآن‌ستیزی غرب در داخل توسط جریانی است که همواره با سیاست‌های اسلام‌ستیزانه دشمن همراهی داشته است. علاوه‌بر این، طیف مدعی اصلاحات بر هنجارشکنی و آلوده کردن فضای جامعه و فروپاشی بنیان خانواده از طریق حمایت از بی‌حجابی و حمله به حکم الهی حجاب اصرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *