پیراهنی که رونالدو برای آدرین امضا کرد چقدر ارزش دارد؟

روزنامه خراسان نوشت: هرچند کریس هنوز در دنیای فوتبال فعال است، ارزش این پیراهن و امضا مشخص نیست اما بعدها می‌تواند برای آدرین ارزش مادی زیادی داشته باشد.

پیراهنی که رونالدو برای آدرین امضا کرد چقدر ارزش دارد؟ کد خبر: 632715 | ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ ۲۰:۰۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

روزنامه خراسان در گزارشی به این موضوع پرداخته که امضا و پیراهن رونالدو چقدر ارزش دارد.

به گزارش خراسان، فکر می‌کنید پیراهن، امضا یا یک وسیله شخصی از ورزشکاران معروفی مثل مارادونا، پله و کریس رونالدو چقدر می‌ارزد؟ به‌طور مثال یکی از پیراهن‌های مارادونا نابغه آرژانتینی فوتبال جهان حدود 9 میلیون دلار فروخته شده که اگر قیمت دلار را 50 هزار تومان در نظر بگیریم یعنی این پیراهن حدود 450 میلیارد تومان می‌ارزد. برای همین عجیب نیست خیلی از طرفداران فوتبال دنبال گرفتن امضا یا یادگاری از کریس رونالدو بودند. کریسی که حضورش در کشورمان همراه با حواشی مختلفی بود که یکی از آن‌ها همین تلاش هواداران ایرانی برای گرفتن امضا و عکس با این نابغه دنیای فوتبال بود، در این بین دوشنبه شب یک هوادار کم سن و سال کریس به‌نام آدرین موفق به دیدار با رونالدو شد.

خراسان افزوده است: ماجرا از آن‌جا شروع شد که روز دوشنبه کلیپی از آدرین پخش شد که بابت ندیدن رونالدو ناراحت است. بعد از این ماجرا، آدرین که از قرار معلوم با خانواده‌اش در هتل اقامت داشته با کمک خبرنگاران و مسئولان باشگاه النصر موفق به دیدار با اسطوره فوتبال جهان شد و هدایایی گرفت. حساب رسمی باشگاه النصر کلیپی از آدرین را که در لحظه این دیدار کاملاً بهت‌زده بود، پخش کرد. آدرین در این دیدار یک پیراهن دریافت کرد و روی پیراهن خودش هم یک امضا گرفت. امضایی که می‌تواند برای کلکسیونرها بسیار باارزش باشد. هرچند کریس هنوز در دنیای فوتبال فعال است، ارزش این پیراهن و امضا مشخص نیست اما بعدها می‌تواند برای آدرین ارزش مادی زیادی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *