پشت‌پرده درگیری لفظی در رختکن استقلال

پشت‌پرده درگیری لفظی در رختکن استقلال کد خبر: 594337 | ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ ۱۱:۱۵:۱۶ اعتمادآنلاین |

استقلال درحالی با ۴ گل ملوان را در ورزشگاه آزادی شکست داد که این شکست تاحدودی باعث شد آبی‌ها موقتا بحران را فراموش و تا حدودی از بحران و حاشیه نجات پیدا کنند، این درحالی است که یک اتفاق خودساخته توسط بازیکنان این تیم سبب شد برد آبی‌‌پوشان تحت‌الشعاع قرار بگیرد.

به گزارش فرهیختگان، بر همین اساس و بعد از این دیدار برخی این‌طور مدعی شدند که بعد از پایان مسابقه مهدی مهدی‌‌پور هافبک استقلال که در این روزها مصدوم است و نمی‌‌تواند در بازی بعدی این تیم استقلالی‌ها را همراهی کند، درخصوص دریافت پاداش‌‌های بازیکنان صحبت می‌‌کند و با اعتراض خطاب به سرپرست آبی‌‌پوشان مدعی می‌شود که باید پاداش‌هایی که قول داده شده به آنها پرداخت شود. طبق این ادعا در ادامه حسین حسینی و روزبه چشمی به‌عنوان کاپیتان‌‌های استقلال که در رختکن حضور داشتند از صحبت‌های مهدی‌‌پور ناراحت شدند و به این بازیکن واکنش نشان دادند. در این خصوص حتی برخی رسانه‌ها از درگیری فیزیکی در رختکن استقلال خبر دادند، این درحالی است که طبق شنیده‌های «فرهیختگان» از یکی از اعضای کادرفنی استقلال به نظر می‌رسد موضوع به این شدت هم نبوده که عنوان شده است و فقط یک جر و بحث کوچک باعث شده برخی این موضوع را در حد یک تنش بزرگ بالا ببرند و موضوع را طور دیگری نشان دهند.

بر همین اساس و درحالی‌که بازیکنان مسرور از پیروزی شیرین خود دربرابر ملوان بودند، مهدی‌پور که برای دومین بازی پیاپی تیمش را همراهی نکرده بود با حالتی اعتراض‌آمیز رو به بیژن طاهری عنوان کرد پس پاداش پیروزی‌های قبلی به‌خصوص دیدار با تراکتور از مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی چه می‌شود؟ که در این لحظه حسینی و سپس چشمی به‌عنوان بزرگ‌تر‌های تیم به ماجرا ورود کردند و از مهدی‌پور درخواست کردند که با لفظ ملایم‌تری با بزرگ‌ترهای تیم و سرپرست استقلال صحبت کند و در ادامه به وی گوشزد کردند که ما دو بازی قبلی را شکست خورده‌ایم و باید ابتدا این شکست‌ها را جبران کنیم، البته می‌دانیم که این پاداش حق‌مان است و پاداش بردهای قبلی را از باشگاه طلبکاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *