واکنش فیبا به خداحافظی برترین بسکتبالیست ایرانی

سایت فیبا در گزارشی به خداحافظی کاپیتان سرشناس بسکتبال ایران از بازی‌های ملی واکنش نشان داد و به تمجید از حدادی پرداخت.

واکنش فیبا به خداحافظی برترین بسکتبالیست ایرانی کد خبر: 630529 | ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ ۱۳:۳۰:۲۶ اعتمادآنلاین |

در پایان پنجمین و آخرین دیدار تیم‌ملی بسکتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۳ که با باخت تلخ مقابل لبنان به اتمام رسید، خبر خداحافظی بزرگترین اسطوره تاریخ بسکتبال کشورمان، ناراحتی از نتایج اخیر تیم ملی بسکتبال را بیشتر کرد.

به گزارش میزان، سنتر خوش اخلاق و درخشان بسکتبال ایران در پایان دیدار با لبنان پیراهن تیم ملی را وسط زمین قرار داد و آن را بوسید و در میان تشویق بازیکنان دو تیم ایران و لبنان و تماشاگران، با چهره‌ای بغض کرده از تیم ملی بسکتبال خداحافظی کرد.

حدادی که از او به عنوان برترین بسکتبالیست ایرانی در تمام دوران یاد می‌شود، در هر یک از مسابقات مهم با تیم ملی ایران در جام جهانی و همچنین دو المپیک حضور داشته است.

حدادی پس از آخرین بازی خود گفت: من از دهه ۲۰۰۰ سابقه طولانی در تیم ملی داشتم. سعی می‌کنم تا جایی که می‌توانم بازی کنم و احساس خوبی دارم، اما به دلیل اینکه تیم ملی را ترک می‌کنم، احساس ناراحتی هم می‌کنم.

وی افزود: می‌خواهم از دکترم که بیش از ۱۰ سال است در اینجا با من بوده تشکر ویژه‌ای داشته باشم. برای تیم ملی بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. ما استعداد داریم، اما همچنان باید صبور باشیم. اگر آن‌ها به چیزی نیاز دارند من اینجا هستم تا کمک کنم. زمان برای نسل جوان فرا رسیده است. بازیکنان جوان باید با زمانِ بازی بیشتر، تجربه بیشتری کسب کنند.

همچنین صفحه رسمی مسابقات جام جهانی پس از خداحافظی حدادی با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان داد و با تیتر "متشکریم، افسانه" به تمجید از سال‌ها درخشش حدادی پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *