هشدار روزنامه کیهان؛ «افتادن هر روسری» به معنای افتادن علم و پرچم یک سرباز است

هشدار روزنامه کیهان؛ «افتادن هر روسری» به معنای افتادن علم و پرچم یک سرباز است کد خبر: 590870 | ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ۱۵:۲۰:۳۵ اعتمادآنلاین |

روزنامه کیهان مدعی شده انقلاب اسلامی، نجات‌بخش زنان بوده و بر این اساس تذکر داده افتادن هر روسری به معنای افتادن علم و پرچم یک سرباز است.

به گزارش کیهان، بدون اغراق می‌توان گفت که بعد از نجات زنان با تابیدن خورشید اسلام در حجاز و رهایی زنان و دختران از دوران سیاه مشرکین، پیروزی انقلاب اسلامی یک بار دیگر نجات‌بخش زنان شد. به واقع انقلاب اسلامی بر خلاف غرب که چندین دهه است زن را در مسیر سراشیبی سقوط جایگاه و ارزش قرار داده و با نگاه پست ناشی از شهوت و ثروت، به جای ارتقای مقام زن آن را به کالایی مصرفی و درجه 2 تبدیل کرده است، زن آسیب‌دیده از سرایت ویروس زندگی غربی را با نسخه‌ای شفابخش از کتاب درمانگر قرآن و دین نجات‌بخش اسلام به جایگاهی قریب به جایگاه ارزشمند و رفیع خود رسانده است.

نویسنده کیهان سپس متذکر شده است: در این تقابل و به تعبیری تهاجم و جنگ فرهنگی که افتادن هر روسری و حجاب از سر دختران و بانوان ایرانی به عنوان افتادن عَلَم و پرچم یک سرباز و میدان‌دار تلقی می‌شود، انتظار از دختران و بانوان این سرزمین آگاه بودن به فلسفه این تقابل و تفکر درخصوص نیت پلید جبهه دشمن است.