قهرمانی پرسپولیس؟ نظری ندارم!/ کادرفنی استقلال امسال حاشیه نداشت!

علیرضا واحدی نیکبخیت ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد شرایط این تیم پیش از بازی جام حذفی با اعتمادآنلاین گپ و گفتی دوستانه داشت

قهرمانی پرسپولیس؟ نظری ندارم!/ کادرفنی استقلال امسال حاشیه نداشت! کد خبر: 614327 | ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ ۰۰:۳۰:۴۲ اعتمادآنلاین |

علیرضا واحدی نیکبخت یکی از پیشکسوتان استقلال است که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را هم دارد. چپ پای محبوبی که اگر در استقلال می ماند می توانست به عنوان بازیکن رکورددار حضور در دربی باشد و بین هواداران آبی به یکی از‌محبوبترین بازیکنان تاریخ این باشگاه تبدیل شود.

به گزارش اعتمادآنلاین، نیکبخت که می‌خواست به اتفاق دوستانش فوتبال بازی کند و فرصت انجام مصاحبه طولانی نداشت درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: نظر خاصی ندارم!

علیرضا در خصوص شرایط استقلال در این فصل به «اعتمادآنلاین» گفت : شرایط خوبی داشتند ، به نظر من اگر به ساپینتو فرصت دهند می تواند شرایط بهتری را رقم بزند. حالا درست است که لیگ را از دست دادند اما به لحاظ کار تیمی و تاکتیکی فوق العاده کار کردند و من امیدوارم سال آینده هم آقای ساپینتو بماند و کارش را انجام دهد.

نیکبخت درخصوص احتمال حضور دستیاران جدید در کنار ساپینتو گفت: «امسال سال بی حاشیه ای برای کادرفنی استقلال بود و ساپینتو باید تشخیص دهد مربی دیگری را می خواهد یا نه.»

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان در پایان در خصوص رقابتهای جام حذفی گفت: «امیدوارم که استقلالی ها بتوانند قهرمانی در جام‌ حذفی را به‌ هواداران تیم هدیه بدهد و این کمترین کاری است که بازیکنان می توانند انجام‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *