دلیل شوکه‌کننده شکیرا برای قرار دادن جادوگر ترسناک روی بالکن خانه

سرانجام پس از شایعات فراوان مشخص شد که چرا شکیرا یک جادوگر مخوف را روی بالکن خانه خود قرار داده بود.

دلیل شوکه‌کننده شکیرا برای قرار دادن جادوگر ترسناک روی بالکن خانه کد خبر: 602872 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۱۱:۵۲:۱۲ اعتمادآنلاین |

از زمانی که شکیرا و جرارد پیکه در اواسط سال ۲۰۲۲ از هم جدا شدند، اختلافات زیادی بین این زوج و بین خواننده کلمبیایی و خانواده فوتبالیست سابق وجود داشته است. آهنگ‌ها، بیانیه‌ها، ویدئوهای جنجالی و حتی بعضی از اشیا به این اختلافات دامن زدند.

به گزارش خبرورزشی، چند ماه پیش شکیرا یک جادوگر را در بالکن خانه خود قرار داد که مستقیم به خانه والدین پیکه نگاه می‌کند. در پی اعتراض مادرشوهر سابقش برای مدت کوتاهی جادوگر را برداشت اما آن را دوباره در بالکن خود قرار داد.

چرا شکیرا این جادوگر را روی بالکن خانه‌اش قرار داد؟

پس از شایعات فراوان و حدس و گمان‌های رسانه‌ها و کاربران، اکنون دلیل واقعی این کار شکیرا مشخص شده است. ظاهرا شکیرا از وقتی متوجه شد که مادر پیکه و نامزد جدیدش، کلارا چیا، او را چگونه خطاب می‌کنند، تصمیم گرفت که از آنها انتقام بگیرد.

حساب توییتری JLOAccess گزارش داد که هر دو زن هنرمند کلمبیایی را «جادوگر» خطاب می‌کنند. در نتیجه، شکیرا می‌خواست به آنها نشان بدهد که از حرف‌هایی که پشت سرش می‌زنند آگاه است و به همین دلیل یک جادوگر را روی بالکن خانه خود قرار داد که به شکلی ترسناک به خانه مادر پیکه نگاه می‌کند.

به گفته حساب توئیتری این کاربر، فرزندان بودند که به شکیرا در مورد این نام مستعار هشدار دادند. اکانت توییتر اضافه کرد: «پیکه همواره می‌گوید که می‌خواهد از فرزندانش محافظت کند در حالی که به خانواده‌اش اجازه می‌دهد جلوی آنها به شکیرا توهین کنند. هر آهنگی که شکیرا خوانده هنوز حق مطلب را در مورد کاری که این خانواده سمی با او کرده‌اند، ادا نکرده است.»

مسائل دیگر بین شکیرا و والدین پیکه

این تنها مشکل بین شکیرا و خانواده پیکه که در مجاورت هم زندگی می‌کنند، نیست. مورد دیگر این بود که شکیرا صدای موزیک جنجالی و کنایه‌آمیز خود به نام BZRP Music Sessions #۵۳ را آنقدر بلند می‌کرد که خانواده پیکه بتوانند آن را بشنوند.

شکیرا همچنین حصاری بین ملک خودش و ملک خانواده پیکه کشید و مسیری که همیشه برای رفت و آمد دو خانواده باز بود را بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *