توضیحات دادستان زاهدان درباره فوت یک زندانی در مسیر اعزام به بیمارستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان در خصوص فوت یک زندانی در مسیر اعزام به بیمارستان گفت: هیچ قصوری در رسیدگی به زندانی صورت نگرفته است.

توضیحات دادستان زاهدان درباره فوت یک زندانی در مسیر اعزام به بیمارستان کد خبر: 620516 | ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ ۱۹:۴۵:۵۷ اعتمادآنلاین |

یک زندانی در زاهدان یک روز پیش از مرخصی فوت کرد.

به گزارش تسنیم، مهدی شمس آبادی دادستان سیستان و بلوچستان گفت: یک زندانی که به جرم حمل مواد مخدر در حال تحمل کیفر در زندان زابل بود شامگاه هشتم تیرماه از ناحیه قفسه سینه ابراز تالم کرده که بلافاصله از طریق فوریت‌های پزشکی برای درمان به بیمارستان سطح شهر اعزام می‌شود و با وجود اینکه زندانی با پای خود سوار آمبولانس شد، متاسفانه در مسیر راه با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته از سوی کادر پزشکی فوت کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به تعطیلات عید قربان شرایط اعطای مرخصی برای این زندانی هم مثل تعدادی دیگر از زندانیان فراهم شده بود که وی از روز قبل موضوع اعزام به مرخصی خود را به خانواده‌اش اطلاع‌رسانی کرده بود.

وی ادامه داد: رسیدگی به وضعیت بهداشتی و درمانی زندانیان از اولویت‌های مهم سازمان زندان‌ها است و در خصوص موضوع اخیر بررسی‌های به عمل آمده از بدو وقوع اتفاق حاکی از آن است که هیچ قصوری در رسیدگی به زندانی صورت نپذیرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *