ترامپ گفت ما برجام را پاره می‌کنیم؛ من هم آن را آتش زدم، باید از او تشکر می‌کردم؟!

نماینده قم در مجلس که با آتش زدن برجام در صحن مجلس خود در مجلس گذشته حاشیه ساز شده بود، این روزها با دفاعیاتش از برجام جنجالی ظاهر شده است.

ترامپ گفت ما برجام را پاره می‌کنیم؛ من هم آن را آتش زدم، باید از او تشکر می‌کردم؟! کد خبر: 633509 | ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ ۱۵:۴۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

مجتبی ذوالنوری نماینده قم، که این روزها مواضعش درباره برجام حاشیه ساز شده است، روز گذشته توضیحاتی درباره تغییر مواضعش از آتش زدن برجام تا حمایت از احیای برجام ارائه کرد.

به گزارش خبرآنلاین، او در اظهاراتش دلیل آتش زدن برجام در صحن مجلس را روایت کرده و به خبرنگاران می گوید؛ برخی می گویند چرا فردی مانند ذوالنوری که در گذشته با برجام مخالف بود و حتی آن را آتش زد، امروز می‌گوید خط مذاکرات برجامی را باید ادامه دهیم؟ اولاً مبنای کار بنده برای آتش زدن برجام این بود که ترامپ در زمان تبلیغات ریاست جمهوری می‌گفت ما برجام را پاره می‌کنیم که در همان زمان مقام معظم رهبری فرمودند که اگر آنها برجام را پاره کنند، ما آن را آتش می زنیم و از آنان جلوتریم و سخت‌تر از آنان اقدام می‌کنیم.

ذوالنوری گفت: زمانی که ترامپ از برجام خارج شد، وظیفه ما چه بود؟ کوتاه می آمدیم، عکس العمل نشان نمی دادیم و از دشمن تشکر می‌کردیم؟ آیا باید مانند حسن روحانی موضع گیری می‌کردیم که گفته بود یک مزاحمی خارج شده یا آنکه آنان تا جایی که توانستند هزینه‌هایی از ما گرفتند و اکنون که باید به تعهدات خود عمل کنند، از برجام بیرون رفتند تا بیشتر ایجاد مزاحمت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *