آمریکا «جهنم‌دره‌ای» است که به دستی مشتی «اراذل و اوباش منحرف» هدایت می‌شود

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود گفت که ایالات متحده «جهنم‌دره‌ای» است که به دستی مشتی «اراذل و اوباش منحرف» هدایت می‌شود.

آمریکا «جهنم‌دره‌ای» است که به دستی مشتی «اراذل و اوباش منحرف» هدایت می‌شود کد خبر: 622901 | ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ ۱۲:۵۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود گفت که ایالات متحده «جهنم‌دره‌ای» است که به دستی مشتی «اراذل و اوباش منحرف» هدایت می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری ایندیپندنت، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در اختتامیه گردهمایی جریان راست آمریکا و در خلال تبلیغات خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور گفت که آمریکا یک «جهنم‌دره» است که به دست «اراذل و اوباش» و «افراد منحرف» افتاده است.

او در این سخنرانی تصویر تاریکی از وضعیت کشورش ترسیم کرد و گفت که «رویای آمریکایی» در دوره جو بایدن، رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا از بین رفته است.

وی در جمع کنشگران راست‌گرا در فلوریدا گفت: این انتخابات تعیین می‌کند که نسل شما کشوری آزاد خواهد داشت یا یک کشور فاشیست.

این نامزد جمهوری‌خواه با انتقاد از سیاست‌های مهاجرتی دولت دموکرات جو بایدن گفت: میلیون‌ها اجنبی وارد مرزهای ما شده‌اند، این یک تجاوز است، مثل تجاوز نظامی. حقوق و آزادی‌های ما به فنا رفته است.

دونالد ترامپ در ادامه خطاب به حاضران گفت: کشورتان در حال تبدیل به یک جهنم‌دره جهان سومی است که به دست سانسورچی‌ها، تبهکاران منحرف و اراذل و اوباش مدیریت می‌شود.

ترامپ این اظهارات را در حالی مطرح کرد که هیئت منصفه دادگاهی در ایالت جورجیا در حال بررسی اتهام وارده به او مبنی بر تلاش برای ابطال نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ در این ایالت است. علاوه بر این، وزارت دادگستری آمریکا هم هیئت ویژه‌ای برای تحقیق درباره تلاش نزدیکان ترامپ در راستای ابطال نتیجه این انتخابات به راه انداخته است.

این رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در اظهاراتش در فلوریدا از تمامی پرونده‌هایی که علیه او در جریان است انتقاد کرد و آن‌ها را «مزخرف» خواند، از جمله پرونده نگهداری غیرقانونی اسرار آمریکا در ملک شخصی‌اش در مارالاگو.

او بار دیگر ادعای خود مبنی بر «دستکاری» در انتخابات ۲۰۲۰ را تکرار کرد و گفت که تحقیقات قضایی علیه او هم تلاش‌هایی برای «دستکاری» در انتخابات ۲۰۲۴ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *